Eltech przedstawicielem Radixa w Polsce

dodano: 2004-07-17 11:22
autor: Janusz Sulisz | źródło:

Firma Eltech z Rudy Śląskiej została jedynym przedstawicielem niemieckiej firmy Radix, która produkuje w Korei odbiorniki cyfrowe. Eltech i Radix wspólnie wezmą udział w wystawie SAT Krak 2004, by zaprezentować swoją ofertę. Odbiorniki Radixa będą opisywane w najbliższych wydaniach Sat Kuriera, a jako pierwszy opisany zostanie odbiornik CI z dyskiem 120GB.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Marka Radix, to nie tylko odbiorniki cyfrowe - satelitarne i dla naziemnej DVB-T, ale także cała seria konwerterów Universal. Radix jest najlepiej znany w Niemczech, jeszcze z czasów odbiorników analogowych. W Polsce rzadko spotykany, głównie w prywatnym imporcie z Niemiec na terenie zachodniej Polski.

Prezentacja oferty Radixa na wystawie w Krakowie przybliży części potencjalnych klientom i instalatorom nowe rozwiązania i sprzęt satelitarny dotąd u nas mało znany. Polecamy strone internetową Radixa: http://www.radix-sat.de/home/radix.html oraz polskiego przedstawiciela firmy Eltech: http://eltech.net.pl/
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...