Humax Digital GmbH na wystawie SAT Krak 2004

dodano: 2004-07-17 11:21
autor: Janusz Sulisz | źródło:

humax_logo2.gif Niemiecki oddział Humaxa, jednej z najbardziej znanych w Polsce koreańskich firm produkujących odbiorniki cyfrowe, zdecydowała się na aktywny udział w krakowskiej wystawie SAT KRAK 2004 - zarezerwowano podwójne stoisko, co świadczy o poważnym podejściu do polskiego rynku. Humax przy udziale jedynego przedstawiciela tej firmy w Polsce, wrocławskiej firmy Sensor, ma zamiar pokazać nowości z produktów marki Humax, które ostatnio pojawiały się na europejskim rynku, szczególnie te które sprawdziły się lub będą sprzedawać się w w najbliższym czasie w Polsce.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nie będą to wyłącznie odbiorniki cyfrowe Humax CI-8100, PVR-8000, czy F2-Fox, ale także markowe LCD TV, wzmacniacze i nagrywarki DVD, które zapewne także w Polsce znajdą nabywców, którzy wierzą w jakość produktów tej firmy. Sensor przygotuje interesujące prezentacje dla instalatorów i użytkowników sprzętu Humaxa.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

509 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...