Jakub Błaszczykowski ambasadorem LG

dodano: 2016-04-25 22:35 | aktualizacja: 2016-04-26 08:52
autor: Jakub Sulisz | źródło: LG Electronics

LG Błaszczykowski Firma LG Electronics Polska ogłosiła, iż Jakub Błaszczykowski, jeden z najlepszych graczy polskiej reprezentacji oraz piłkarz włoskiej drużyny ACF Fiorentina, został Ambasadorem marki LG. Jednocześnie gwiazda sportu zostanie twarzą kampanii promocyjnej nowych telewizorów LG 4K Ultra HD i OLED na 2016 rok oraz innowacyjnych klimatyzatorów LG.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jeden z najlepszych piłkarzy polskiej reprezentacji, „Piłkarz Roku”1, dwukrotny „Mistrz” niemieckiej Bundesligi, znakomity strzelec, który przez 4 lata dowodził na pozycji kapitana polskiej reprezentacji – to tylko niektóre z sukcesów Kuby Błaszczykowskiego – nowego Ambasadora LG. Przez wiele lat budował on swoją pozycję w polskich i światowych rozgrywkach zdobywając dla Polski kilkanaście bramek w 66 meczach. Nieustanie pracując nad swoją formą, dąży do mistrzostwa w swojej dyscyplinie. 

Marka LG natomiast, znana na całym świecie ze swego dążenia do kreowania innowacyjnych rozwiązań w elektronice, wprowadza na rynek nowe telewizory LG OLED TV, LG Super UHD 4K oraz innowacyjne klimatyzatory z technologią Smart Inverter, co pozwoli stworzyć zarówno mistrzowski klimat jak i mistrzowskie emocje razem ze swym nowym Ambasadorem – Kubą Błaszczykowskim. LG jest marką, która nieustanne tworzy zaawansowane technologicznie rozwiązania i dąży do doskonałości w swej dziedzinie. Uosobieniem tych wartości jest również Kuba Błaszczykowski, który z równie wielką pasją i zaangażowaniem podchodzi do wyzwań stawianych przez przeciwników na boisku jak i w życiu prywatnym. 

– Dążenie do doskonałości w swoich dziedzinach niezależnie od wyzwań i przeciwności, wyróżnia mistrza spośród innych graczy. Niezależenie od tego, czy chodzi o sport, technologię, biznes czy inne obszary - cechy prawdziwego mistrza pozostają niezmienne. W LG głęboko wierzymy w te ideały i dlatego uważamy, że współpraca z Kubą to doskonały krok – powiedział Marcin Kubiszak, Category Manager Home Entertainment w LG Electronics – Kibicujemy sobie wzajemnie i mamy nadzieję, że Kubie uda się wywołać dużo emocji już na boisku, a LG w tym samym czasie dostarczyć mocnych wrażeń na ekranach telewizorów LG 4K.

Zarówno piłkarz, jak i LG stale udoskonalają to, co mają najlepsze - Kuba grę z pasją i wielkim zaangażowaniem, a LG swoje innowacje, które ułatwiają życie ludziom na całym świecie.Tworzenie mistrzowskiego klimatu to specjalność LG w dziedzinie klimatyzacji. Podczas gdy meczom naszej reprezentacji towarzyszyć będzie atmosfera gorącego dopingu, a emocje sięgną zenitu, klimatyzatory LG błyskawicznie schłodzą kibiców rozpalonych sportowymi zmaganiami.

– Cieszę się z możliwości reprezentowania LG w Polsce, łączy nas ogromna pasja do tego co robimy na co dzień. Razem tworzymy zgrany zespół, w którym ja dam z siebie wszystko, aby dostarczyć ogromnych emocji na boisku, a LG zaprezentuje moje starania w doskonałym, mistrzowskim klimacie, na mistrzowskich telewizorach – mówi Kuba Błaszczykowski

W trakcie współpracy z marką LG, Kuba Błaszczykowski stanie się „twarzą” kampanii promocyjnej i reklamowej zarówno nowych telewizorów LG OLED oraz Super UHD 4K jak i innowacyjnych klimatyzatorów LG. Jako Ambasador marki, będzie m.in. uczestniczył w wybranych wydarzeniach LG, a jego wizerunek stanie się nieodłączną częścią nadchodzących kampanii oraz komunikacji marketingowej. Kontrakt o wzajemnej współpracy między partnerami został zawarty na rok.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wydarzenia i targi
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały 19pin HQ 10m

10m kabel połączeniowy HDMI1.4 w kolorze białym.

120 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...