Acer przedstawia nową serię smartfonów Liquid Zest

dodano: 2016-02-22 14:26 | aktualizacja: 2016-02-22 16:35
autor: Jakub Sulisz | źródło: Acer

Acer Liquid Zest Firma Acer przedstawiła serię Liquid Zest, złożoną ze smartfonów Liquid Zest i Liquid Zest 4G, zaprojektowanych dla wszystkich, którzy pragną doskonale połączyć swoje życie towarzyskie z aktywnym trybem życia. Acer stworzył serię Liquid Zest z myślą o wielbicielach mediów społecznościowych, pragnących słuchać muzyki i komunikować się z przyjaciółmi z dowolnego miejsca. Smartfony działające na platformie Android 6.0 są proste w obsłudze i łatwo je dostosować do własnych preferencji.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stworzone do życia w mieście
Konstrukcja smartfonów Liquid Zest i Liquid Zest 4G jest niezwykle funkcjonalna i kompaktowa. Obudowa jest dostępna w odcieniach Midnight Black i Daylight White. Te kompaktowe telefony oferują najlepszy wyświetlacz, obsługę audio i wydajne aparaty w przystępnej cenie dla wszystkich łowców przygód. Doskonałość w dziedzinie techniki
Smartfony Liquid Zest są wyposażone w 5-calowy wyświetlacz HD IPS wykonany w technologii Zero Air Gap. Pozwala ona na usunięcie powietrza z obszaru pomiędzy panelem dotykowym i modułem LCD, redukując refleksy światła i zwiększając komfort czytania w świetle dziennym. Seria Liquid Zest korzysta także z technologii On-Cell Touch, dzięki której warstwa dotykowa przeniesiona jest na zewnętrzną, szklaną powierzchnię ekranu, pozwalając na wyeliminowanie warstwy bazowej. Aplikacja Acer BluelightShield pozwala użytkownikowi na decydowanie jaka ilość niebieskiego światła jest wykorzystywana przy wyświetlaniu obrazów. Oba smartfony oferują rozdzielczość HD 720 x 1280. 

Uchwyć swój świat
Przedni aparat 8MP F2.0 z funkcją autofocus i tylni aparat 5MP z obiektywem szerokokątnym pozwolą uchwycić najbardziej ekscytujące momenty każdej przygody. Smartfony Liquid Zest i Liquid Zest 4G wyposażone są także w funkcję kontroli lampy LED i nasycenia kolorów, dzięki czemu można w łatwy sposób skonfigurować ostrość i poziom światła. Główny aparat wyposażony jest w obiektyw szerokokątny o polu widzenia 85 stopni.

Przyjemność słuchania
Technologie DTS Sound Studio zastosowana w smartfonie Liqud Zest i DTS HD Premium Sound w smartfonie Liquid Zest 4G pozwalają uzyskać efekt dźwięku przestrzennego w dowolnym miejscu. Użytkownicy mogą cieszyć się z wysokiej jakości audio, z głębią dźwięku i czystymi wokalami. Obudź w sobie naturę gracza
Na obu smartfonach z serii Liquid Zest zainstalowano aplikację Acer GameZone. Sięgaj po najpopularniejsze gry i baw się z przyjaciółmi. 

Ceny i dostępność
Smartfony z serii Acer Zest będą dostępne na polskim rynku w kwietniu, w cenie od 499 zł. Smartfon Liquid Zest 4G dostępny będzie w Polsce w maju, w cenie od 649 zł.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Android
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...