Projektor 4K i premiery BenQ na ISE 2016

dodano: 2016-01-20 12:59 | aktualizacja: 2016-01-20 14:32
autor: Jakub Sulisz | źródło: Benq

Benq laser LU9715 Na tegorocznych targach ISE 2016 (Integrated Systems Europe) w Amsterdamie firma BenQ – już po raz siódmy - zaprezentuje wiele nowych urządzeń i swoje doświadczenie w tworzeniu rozwiązań z dziedziny projekcji laserowej, m. in. projektory 4K, inteligentnych ekranów wyświetlających treści z pamięci USB i zarządzanych zdalnie za pomocą własnych aplikacji.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
BenQ pokaże również projektory do kina domowego zgodne z kinematograficznym standardem Rec. 709, 5GHz bezprzewodowe rozwiązania prezentacyjne plug-and-play Full HD oraz projektor 4K (UHD) przeznaczony dla najbardziej wymagających miłośników kina - wideofilów.   


– Na tegorocznym ISE będziemy koncentrować się nie tylko na demonstrowaniu naszej wiodącej pozycji światowej w zakresie sprzętu prezentacyjnego ale także na pokazywaniu elegancji naszego oprogramowania, doświadczeń w integracji urządzeń tworzenia kompleksowych rozwiązań – mówi Pete Wang, Prezes BenQ Europe – To co pokażemy jest wynikiem koncentracji na wzornictwie i znakomitej jakości, co umożliwia naszym partnerom budować kompletne funkcjonalnie rozwiązania projekcyjne, w miejscach gdzie dotychczas było to niemożliwe.

Dla odwiedzających nasze stoisko na ISE 2016 przygotowujemy szereg spektakularnych doświadczeń zmysłowych w zaaranżowanych salach klubowych (Club lounge) ze stanowiskiem DJ-a, cyfrowym coctail barem i  interaktywnym parkietem tanecznym. Całość otaczać będą ekrany monitorów i obrazy wyświetlane z wielu projektorów multimedialnych. Udostępnimy również kompletnie wyposażoną inteligentną salę konferencyjną, interaktywną klasę i domową salę kinową. 

W klubowych pomieszczeniach BenQ na ISE 2016 zobaczyć będzie można m. in. : 
  • Panoramiczną 360-stopniową projekcję zrealizowaną za pomocą projektorów LU9715 i LU9235 z laserowym źródłem światła. Oferują one 20 tys. godzin pracy, możliwość instalacji i pracy pod praktycznie dowolnym kątem. Wymienne obiektywy, gniazda 3G-SDI i HDBaseT oraz funkcje Edge Blending i Wrapping znakomicie ułatwiają instalację i prowadzenie najwyższej jakości projekcji.  
  • Wpadającą w oko projekcję na niepłaskich powierzchniach zrealizowaną za pomocą „zmotoryzowanego” projektora BenQ PX9710 – XGA o jasności 7700 ANSI lumenów z siedmioma wymiennymi obiektywami, dwoma wymiennymi kołami kolorów oraz złączem HDBaseT umożliwiającym transmisję sygnału do projektora z wielu źródeł (PC, konsole do gier, kamery, notebooki, odtwarzacze DB i DVD) za pomocą sieciowego kabla CAT5 na odległość do 100m, bez utraty jakości. „Zmotoryzowane” zdalne sterowanie ostrością, zoomem i przesuwanie osi obiektywu (Lens Shift) umożliwia wygodne wykorzystanie projektora w różnych środowiskach, w pomieszczeniach i na różnych imprezach.
  • Oprogramowanie do edycji, zarządzania oraz wyświetlania obrazów i treści informacyjno -reklamowych (Digital signage). X-Sign to własna platforma programowa BenQ umożliwiająca bardzo łatwą, dotykową edycję i wyświetlanie zawartości informacyjno-reklamowej. W połączeniu z BenQ ST550K – 55 calowym ekranem 4K – wyposażonym w funkcję plug-and-play USB display, X-Sign pozwala zbudować doskonałe, jakościowo i funkcjonalnie, rozwiązanie informacyjno-reklamowe dla handlu i rozrywki.
  • Projektor 4K stanowiący punkt odniesienia dla koneserów kina domowego – flagowy projektor BenQ W11000 o rozdzielczości UHD, z wysokiej jakości obiektywem z dużym zakresem funkcji Lens Shift w pionie i poziomie, oraz dużym zakresem zoom. 
  • Nową rodzinę projektorów BenQ W8000 - zgodnych ze standardem Rec. 709 - dla wymagających miłośników kina domowego. Każdy projektor jest indywidualnie kalibrowany by zapewniać wierność kolorów z zamysłem twórcy filmu – co zapewnia zgodność z Rec. 709. Pięć wymiennych obiektywów zapewnia łatwą instalację i uzyskanie najwyższej jakości obrazu w różnych pomieszczeniach i salach projekcyjnych.
  • Bezprzewodowy system Plug-and-Play do transmisji Full HD na spotkaniach i konferencjach. Szybkie i proste podłączenie - bez instalacji żadnych sterowników – i naciśnięcie jednego klawisza, to wszystko by rozpocząć bezprzewodową (5GHz 802.11ac), płynną prezentację Full HD np. z własnego notebooka na wielkim ekranie w Sali konferencyjnej czy wykładowej. 


Na stoisku BenQ na ISE 2016 zobaczyć będzie można również szeroką gamę wyświetlaczy wielkoformatowych m.in. do budowy ścian Wideo (z bardzo wąską ramką), wielodotykowych ekranów najwyższej rozdzielczości do różnych zastosowań. 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wydarzenia i targi
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

459 zł Więcej...