Telewizor Philips 55PUS7600 doceniony przez EISA

dodano: 2015-08-18 14:25 | aktualizacja: 2015-08-18 14:40
autor: Jakub Sulisz | źródło: Philips

Philips _ logo Telewizor Philips 55PUS7600 zdobył nagrodę wiodącego Europejskiego Stowarzyszenia Audiowizualnego (EISA) w kategorii EUROPEAN BEST BUY TV 2015-2016. Wyróżniony model jurorzy EISA docenili za bardzo dobrą relację ceny do jakości. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Philips 55PUS7600 wyposażony jest w 55-calowy ekran Ultra HD i podobnie jak większość modeli telewizorów Philips wprowadzonych na rynek w 2015 oparty jest na platformie Android TV w najnowszej wersji 5.1. Jest także wyposażony w trójstronny system Ambilight oraz nowoczesny procesor Quad Core, który w połączeniu z technologią Perfect Natural Motion, gwarantuje płynny i zarazem ostry obraz w jakości Ultra HD. Urządzenie wykorzystuje również technologię Micro Dimming Pro, zapewniającą wysoki kontrast oraz algorytm skalowania obrazu - Ultra Resolution, pozwalający na uzyskanie ostrego obrazu w dobrej jakości niezależnie od źródła pochodzenia.

Oprócz nowoczesnych technologii Philips 55PUS7600 oferuje także eleganckie wzornictwo. Telewizor zamknięto w wyjątkowo smukłej obudowie a chromowane stopy oraz minimalistyczna wykonana ze szczotkowanego aluminium ramka telewizora powoduje, że będzie on pasował do każdego wnętrza.

Nagrody EISA przyznawane są przez 50 redaktorów zrzeszonych w stowarzyszeniu, specjalistycznych, poświęconych elektronice użytkowej czasopism z 20 europejskich krajów.

Jurorzy Europejskiego Stowarzyszenia Audiowizualnego przyznając nagrodę stwierdzili: Połączenie wysokiej jakości obrazu i przyjemnego w brzmieniu dźwięku z nowoczesnym systemem operacyjnym oraz stylowym wykończeniem to nie lada wyczyn zwłaszcza jeżeli cena takiego produktu ma być przystępna. Philips udowodnił w tym roku, że takie połączenia choć rzadko spotykane to jednak są możliwe
do osiągnięcia. 55PUS7600 to dobrze zaprojektowany, wszechstronny telewizor.

Danny Tack, Dyrektor Planowania i Strategii Produktowej telewizorów marki Philips w TP Vision odbierając nagrodę podziękował dziennikarzom w następujących słowach: Nagroda EISA dla Philips 55PUS7600 to dowód uznania dla naszych starań aby zagwarantować użytkownikom wyraźny oraz płynny obraz w jakości Ultra HD. Ponadto wyposażyliśmy nasz telewizor w platformę Android TV, co pozwala odbiorcom na korzystanie z szerokiej oferty usług i aplikacji dostępnych w sklepie Google Play oraz naszej własnej Galerii Aplikacji. Philips 55PUS7600 jest urządzeniem na tyle uniwersalnym, że spełni wygórowane oczekiwania widzów, niezależnie czy będą chcieli oglądać filmy, grać czy śledzić transmisje sportowe.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 8K + 4K
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 45cm

Aluminiowy stojak ścienny 45cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

72 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...