Philips z monitorem pokrywającym 99 proc. palety Adobe RGB

dodano: 2015-01-15 20:09 | aktualizacja: 2015-01-16 14:41
autor: Michał Kowalski | źródło: Philips

Philips Adobe RGB Monitor Philips 272P4APJKHB wyposażony w profesjonalny wyświetlacz IPS-AHVA dostarcza krystalicznie czysty obraz w rozdzielczości Quad HD, dokładnie taki jaki wielu szuka. Wynika to z tego, że fabrycznie skalibrowany monitor zapewnia 99% palety barw Adobe RGB i dokładnie 1.074 miliarda kolorów dla doskonałych rezultatów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Matryca IPS-AHVA w przeciwieństwie do paneli TN, daje niezwykle wyraźne obrazy o żywych kolorach, dzięki czemu idealnie nadają się nie tylko do pokazywania zdjęć, filmów i przeglądania stron internetowych, ale także do zastosowań profesjonalnych, które wymagają dokładnych kolorów i spójnej jasność w każdej chwili. IPS-AHVA charakteryzuję się wysokim kontrastem na poziomie 1000:1, jasnością wynoszącą 350 cd/m2, a także kąty widzenia na poziomie 178 stopni w poziomie i pionie. Ekran dostępny jest w rozdzielczościach Quad HD 2560 x 1440 lub ewentualnie 2650 x 1080. Zawiera takie źródła jak HDMI, DisplayPort Dual Link DVI lub opcjonalnie Thunderbolt.Technologie 
Nowe monitory wyposażone są w wysokiej jakości panele dla bogatych kolorów z każdej strony. Technologia Perfect Color zapewnia kolory zgodne ze standardami: 99% palety kolorów Adobe RGB i 100% palety kolorów sRGB. Precyzyjna fabryczna kalibracja kolorów zapewni doskonałe efekty już na starcie. Dodatkowo można dopasować kolorystykę do własnych potrzeb za pomocą 6-osiowej kalibracji obrazu. 

Wahania jasności i koloru zostały wyeliminowane za pomocą technologii Smart Uniformity. Pomaga to w dostarczaniu dokładnych zdjęć w kategoriach jasności, która jest kluczowa dla fotografii, projektowania i drukowania. Ten tryb jest skalibrowany tak, aby zapewniać średnią luminancje na poziomie 95%.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii LCD
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Single Fuba DEK 117 LTE

Markowy pojedynczy konwerter Fuba DEK 117 o wsp. szumów 0,1dB...

65 zł Więcej...

Adapter DisplayPort (męski) na HDMI (żeński) UGREEN 4K

Adapter (przejściówka) DisplayPort (męski) na HDMI (żeński) UGREEN 4K

49 zł Więcej...

Antena Fuba DAT802B LTE

Tańsza wersja anteny Fuba DAT902B LTE. Wysokiej jakości 27-elementowa telewizyjna...

89 zł Więcej...