LG dodaje filmy 4K do nowych telewizorów Ultra HD

dodano: 2014-09-04 13:28 | aktualizacja: 2014-09-04 13:47
autor: Jakub Sulisz | źródło: LG Electronics

LG filmy w 4K LG wraz z początkiem sezonu jesiennego do każdego zakupionego telewizora Ultra HD z linii UB980, UB950, UB850 oraz UC970 dodaje przenośny dysk twardy z filmami 4K. Na na dysku o pojemności 0.5 TB znajdziemy filmowy hit ze stajni Marvel’a – Wolverine w jakości Ultra HD – wraz z dwoma innymi przebojami światowego kina. Całość dopełnia film dokumentalny nakręcony przy użyciu kamer 4K. Aby otrzymać ten wyjątkowy prezent wystarczy zarejestrować zakupiony model na stronie www.lgfilmy4k.pl.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jakość 4K od „pierwszego wejrzenia”
LG daje swoim klientom możliwość doświadczenia lepszej jakości obrazu 4K już od pierwszego momentu nabycia telewizora UHD. Filmy fabularne znajdujące się na dysku,  zostały profesjonalnie przeskalowane do jakości 4K tak, aby widz mógł odtworzyć i poczuć jakość obrazu UHD w domowym salonie. Pełnię możliwości telewizora Ultra HD można doświadczyć, oglądając natomiast film dokumentalny wyprodukowany w całości przy użyciu sprzętu 4K. Wierne odwzorowanie szczegółów na matrycy 4K oraz szeroka paleta kolorów dzięki panelowi IPS, sprawiają, że filmy wyglądaj tak, jak chcieli tego ich twórcy.

- LG odpowiada na potrzeby upowszechniania treści w formacie 4K – mówi Marcin Kubiszak, Category Manager HE. – Poprzez dostarczanie  filmowych hitów przeskalowanych do jakości 4K oraz nowych produkcji filmowych w jakości Ultra HD , LG sprawia, że telewizja przyszłości jest dostępna już dziś. 

 
Intuicyjny interfejs 
Telewizory Ultra HD od LG, które biorą udział w promocji, zostały wyposażone w innowacyjny system webOS z nowym interfejsem użytkownika, który ułatwia korzystanie z funkcjonalności Smart TV. Platforma webOS została nagrodzona za wyjątkowo intuicyjny interfejs użytkownika przez prestiżowe Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku (EISA). 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 8K + 4K
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...