Telewizory Ultra HD Loewe Connect

dodano: 2014-07-24 14:48 | aktualizacja: 2014-07-24 16:31
autor: Jakub Sulisz | źródło: Loewe

Loewe Connect Oglądaj jeden kanał, śledź drugi w trybie podglądu i nagrywaj trzeci na wbudowany dysk twardy – to unikalne możliwości nowej odsłony linii telewizorów Loewe Connect. Wszystko to, a nawet więcej, jest teraz dostępne z urządzeń mobilnych z systemami Android oraz iOS.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Łatwo i intuicyjnie mobilne nagrywanie Loewe pozwala zaprogramować telewizor przy pomocy aplikacji Loewe Smart Assist dla Android i iOS, jeśli nie zdążysz do domu aby włączyć nagrywanie. Programowanie wewnętrznej nagrywarki cyfrowej DR+ jest teraz jeszcze łatwiejsze z nowym przewodnikiem po programach, który jest wbudowany w telewizyjną aplikację Loewe. Pojemność 1 TB oznacza, że praktycznie nieograniczona liczba programów może być nagrana i przechowywana w wysokiej rozdzielczości. Dysk telewizora służy także jako serwer wideo, który może być dostępny dla innych urządzeń Loewe w domowej sieci (streaming DR+). Użytkownik może nawet zatrzymać oglądany program i kontynuować oglądanie na telewizorze w innym pomieszczeniu (DR+ Follow-Me). Ulubiona telewizja podąża zatem za użytkownikiem. 
 
Loewe MyTV2move
 
Za naciśnięciem przycisku Loewe MyTV2move streamuje obecnie oglądany program lub inny program na tablet lub smartfon. Widzowie mogą zabrać ze sobą program ze sobą kiedy opuszczają pokój, bez straty nawet minuty akcji.

 
Digital Media Renderer (przesyłanie na TV) działa na odwrotnej zasadzie i pozwala widzowi streamować ulubione wideo, zdjęcia czy muzykę z tabletu lub smartfona na ekran TV, aby w pełni cieszyć się nowoczesnymi mediami. 
 
Doświadczenie oglądania
 
Jakość obrazu zapiera dech w piersiach. Nowy ekran Ultra HD w Loewe Connect generuje obraz ostry jak brzytwa z wielu różnych źródeł: USB, domowej sieci lub Internetu. Stworzone z myślą o przyszłości złącza (HDMI 2.0, HDCP 2.2 i HEVC) dają dostęp do treści o rozdzielczości UHD z odtwarzacza Loewe BluTechVision 3D i innych zewnętrznych źródeł. Nawet filmy w rozdzielczości Full-HD wyglądają znacznie lepiej dzięki zaawansowanej technologii up-scalingu. Obraz wydaje się perfekcyjnie naturalny z ekstremalnie ostrą głębią detali i świeżymi, żywymi kolorami. Wszystkie modele Connect posiadają opcję 3D działającą z opcjonalnymi okularami.
 
Jakość dźwięku
 
Dużemu obrazowi powinien towarzyszyć niebagatelny dźwięk: centrum domowej rozrywki Loewe, którym jest Loewe Connect to uczta dla wszystkich zmysłów. Dlatego Connect generuje doskonały dźwięk, pomimo smukłej linii. Korzystając z zasady bass reflex, wysokiej jakości, skierowany do przodu system stereo daje moc muzyczną 2x40W. Najnowocześniejsza technologia od SOEN - specjalistów w zakresie audio - generuje jeszcze bardziej imponujące, doskonałe doświadczenie dźwięku z kompaktowego układu głośników.
 
Elegancka maskownica głośników zapewnia akustyczną transparentność i  krystalicznie czysty dźwięk. Zintegrowany wielokanałowy amplituner 5.1 posiada Dolby TrueHD i DTS-HD które pozwala bezpośrednio połączyć system kina domowego Loewe od 2.1 do 5.1 przez cyfrowy interfejs audio dla ultra-realistycznego dźwięku. Łatwy w obsłudze, w pełni zintegrowany system, który gwarantuje nieporównywalne doświadczenie audio. 
 
Intuicyjnie sterowanie
 
Nawigowanie po nowym systemie Loewe Assist Media 2015 jest jeszcze łatwiejsze niż wcześniej. Bardziej konsekwentnie korzysta on z elementów graficznych i zapamiętuje często powtarzane wzory zachowań (co było ostatnio oglądane itp.). Jako prawdziwie „inteligentny” telewizor, nowy Loewe Connect prezentuje dosłownie nieskończony dostęp do treści i aplikacji. Potrójny tuner, system podwójnych kanałów, zintegrowany interfejs sieciowy i wysokowydajny moduł WLAN dają ku temu techniczny fundament. Assist Media 2015 pozwala łatwo odnaleźć kluczową treść, surfować online i przeglądać treść od nadawców, biblioteki mediów, czy domową sieć. Wyszukiwanie może zostać spersonalizowane. Portal Loewe Smart TV MediaNet jest także bezpośrednio połączony z treścią z YouTube, biblioteką Maxdome i serwisem streamingu muzyki Deezer.

 
Design Loewe
 
Loewe Connect jest personalizowanym systemem domowej rozrywki, który wpisuje się do współczesnych wnętrz i dostarcza w nich radość przez lata. Cieszący się uznaniem styl Connect ewoluuje i teraz jest jeszcze bardziej smukły i elegancki. Rama z wysokiej jakości aluminium, chromowane wykończenie maskownicy głośnika, pieczołowicie wykończone powierzchnie potwierdzają jedno – Loewe Connect jest prawdziwym produktem premium z każdej perspektywy. Nowe akcenty w kolorze Petrol Blue przyciągają uwagę i dają Loewe świeżego sznytu. W zestawie Loewe Connect wyposażono w wysokiej jakości, chromowaną podstawę meblową. Standardowym wyposażeniem dla modeli 55 i 65 cali jest też uchwyt ścienny. Ponadto Loewe oferuje wiele spektakularnych opcji montażu jak podstawa podłogowa, szafa o wysokim połysku, która pozwala w sprytny sposób ukryć subwoofer i odtwarzacz Blu-ray.
 
Nowy Loewe Connect będzie dostępny w kolorach: Petrol Blue, chromowanego srebra, Cappuccino i czarnym.
Rozmiary ekranów to 40, 55 i 65 cali.
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 8K + 4K
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...