Dwa nowe smartfony Prestigio z Windows Phone

dodano: 2014-06-09 16:19 | aktualizacja: 2014-06-09 16:39
autor: Jakub Sulisz | źródło: Prestigio

Prestigio PAP8400DUO Prestigio, międzynarodowy producent urządzeń mobilnych, elektroniki użytkowej i akcesoriów pokazał smartfony z mobilnym systemem Microsoftu na targach Computex Taipei, które są największym azjatyckim, a drugim światowym wydarzeniem w branży komputerowej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Prestigio ogłasza wprowadzenie dwóch smartfonów działających pod kontrolą Windows Phone 8.1, modeli 8400DUO i 8500DUO, które charakteryzują się zaawansowanymi możliwościami najnowszej wersji mobilnej platformy Windows oraz kunsztem inżynierskim w zakresie podzespołów. Oba smartfony oferują korzystanie z Live Tiles, pakietu Office, komunikatora Skype, chmury One Drive, usług Xbox oraz wiele możliwości zarządzania urządzeniem w oparciu o rozwiązania Microsoft. Nick Parker, Wiceprezes Microsoftu ds. partnerstwa w obszarze urządzeń zapowiedział model Prestigio 8500DUO jako najnowszego członka rodziny Windows Phone. 
 
Oba zaprezentowane modele oferują funkcjonalne innowacje, takie jak czterordzeniowy procesor, matrycę aparatu o rozdzielczości 8MPx, wyświetlacz wykonany w technologii IPS oraz tryb dual SIM, pozwalający na korzystanie z dwóch numerów telefonu w jednym urządzeniu bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. 


 
- Windows MultiPhones, zaprezentowane na targach Computex, poszerzają ofertę smartfonów Prestigio, dając klientom  nowe możliwości. Uważamy, że nie ma nic lepszego niż duży wybór w tym segmencie urządzeń mobilnych, dlatego niezmiernie nas cieszy nawiązane partnerstwo z Microsoftem - powiedział Siarhei Kostevitch, założyciel i dyrektor generalny Grupy ASBIS, pełniący funkcję prezesa zarządu Prestigio.
 
Urządzenia z systemem Windows Phone 8.1 dają możliwość śledzenia ważnych dla użytkownika informacji za pośrednictwem funkcji Live Tiles, a dzięki Action Center otrzymujemy powiadomienia o aktualnych działaniach i aktywnościach. Z kolei funkcja Sense monitoruje zdarzenia zachodzące w systemie, takie jak poziom zużycia baterii czy ilość dostępnej przestrzeni na dane. Platforma Windows 8.1 to także liczne aplikacje biznesowe i udogodnienia w zakresie korporacyjnego dostępu za pośrednictwem klienta VPN, wbudowanego systemu zarządzania urządzeniem (MDM) oraz szyfrowanie poczty e-mail.
 
- Klienci Prestigio będą jednymi z pierwszych na świecie, którzy doświadczą możliwości Windows Phone 8.1 na swoich urządzeniach – powiedział Peter Han, Wiceprezes działu marketingu OEM w Microsoft Corporation – Cieszymy się z faktu, iż użytkownicy smartfonów Prestigio w Europie będą mieli sposobność obcowania z tym optymalnie spersonalizowanym systemem. 
 
Prestigio MultiPhone 8500DUO wyposażony jest w pięciocalowy wyświetlacz IPS z Gorilla Glass, prezentujący obraz w rozdzielczości 720x1280 pikseli. Zaawansowaną wielozadaniowość gwarantuje czterordzeniowy procesor z zegarem 1.2GHz wspierany przez 1GB pamięci RAM. Frontowa kamerka z matrycą 2MPx umożliwia prowadzenie wideo konferencji, zaś aparat główny z funkcją autofokus utrwala zdarzenia w 8 milionach kolorów. Rozwiązanie dual SIM pozwala na oddzielenie życia prywatnego od spraw służbowych w obrębie jednego smartfona, a także rozdzielenie funkcji GSM i WCDMA (3G), kompatybilnej z darmowym internetem Aero2.


 
Model 8500DUO dostępny będzie w lipcu w cenie 749 zł w dwóch kolorach obudowy - białym i czarnym.
 
Prestigio MultiPhone 8400DUO oferuje wyraźny, czterocalowy wyświetlacz z matrycą IPS odwzorowujący z jakością 480x800 pikseli. Za sprawne działanie podzespołów odpowiada wydajny, czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1.2GHz. Na pokładzie znajdują się dwie kamerki – frotowa VGA oraz aparat główny 8MPx z pomocniczym autofokusem. Urządzenie zapewnia szybki transfer danych, tryb dual SIM oraz zaawansowane możliwości najnowszego systemu Windows Phone.
 
Model 8400DUO dostępny będzie w lipcu w cenie 449 zł w kolorze białym i czarnym.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inne systemy
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...