Acer Liquid Z4 w T-Mobile

dodano: 2014-05-01 12:48 | aktualizacja: 2014-05-01 14:06
autor: Jakub Sulisz | źródło: Acer

acer liquid z4 Zmotywowana sukcesem serii Liquid Z, firma Acer zaprezentowała Liquid Z4 – kompaktowy, 4-calowy smartfon przeznaczony szczególnie dla osób lubiących robić zdjęcia, przeglądać strony internetowe i korzystać z serwisów społecznościowych. Dla wszystkich chętnych model ten dostępny jest też także w ofercie T-Mobile.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
To pierwsza współpraca Acer z telekomem w kategorii smarfonów. Od kilku lat w ofercie T-mobile praktycznie stale można znaleźć notebooki i ultrabooki Acer Aspire. Do 2011 roku sieć sprzedawała netbooki Acer Aspire ONE, a w 2012 roku zadebiutował w T-Mobile tablet Acer Iconia A501.
 
- Jesteśmy dumni z nawiązania współpracy z firmą T-Mobile w Polsce, kraju stanowiącym kluczowy element tegorocznego planu poszerzania zasięgu naszych usług. T-Mobile patronuje premierze Liquid Z4, nowego stylowego telefonu z szerokim zakresem zaawansowanych funkcji, które zadowolą każdego użytkownika marzącego o wszechstronnym i modnym Androidzie - powiedział Allen Burnes, VP EMEA Smartphone Bussiness.
 
- Nasza partnerska współpraca z firmą Acer rozwijała się owocnie od kilku lat. Dotychczas oferowaliśmy komputery i tablety tego producenta, a teraz naturalną konsekwencją I rozwinięciem współpracy jest premiera w sieci T-Mobile pierwszego smarfona Acer Liquid Z4. Liczymy, że podobnie jak pozostałe produkty tej firmy szybko przypadnie on do gustu klientom - powiedział Andrzej Gładki, Kierownik Działu Współpracy z Partnerami Globalnymi i Zarządzania Terminalami,  T-Mobile Polska.


 
Liquid Z4 nadano opływowy, ułatwiający użytkowanie kształt. Smartfon ma stylowy design i jest poręczny, grubość 9,7 mm pozwala bez problemu wsunąć go do kieszeni lub trzymać w dłoni. Przedni głośnik obsługujący technologię DTS Sound gwarantuje mocny dźwięk, zaś dodatkowy przycisk z tyłu obudowy AcerRAPID działa niczym osobisty kontroler, ułatwiając obsługę jedną ręką i pozwalając użytkownikowi szybko i intuicyjnie odblokować urządzenie, włączyć aparat, zrobić zdjęcie, uruchomić aplikację z głównego ekranu.
 
Połysk i jedwabista gładkość nadają urządzeniu elegancji, bogatą funkcjonalność zapewnia natomiast system Android 4.2.2, wspierany mocą procesora Dual-Core 1.3 GHz, 4 GB pamięci wewnętrznej, łączność Wi-Fi, wbudowany GPS oraz aparat o rozdzielczości 5 megapikseli z fleszem LED. 
 
- Znaczna część naszych klientów jest zainteresowana zakupem smartfonów, ale mają oni bardzo zróżnicowane oczekiwania - wyjaśnił Juliusz Niemotko, General Manager Acer Polska. - Dlatego z dumą kontynuujemy cieszącą się wielką popularnością serię Z. Urządzenia te, cechujące się nie tylko stylowym wyglądem i najlepszym zestawem funkcji w swojej klasie, ale również atrakcyjnymi cenami, są już dostępne w ofercie T-Mobile.
 
Najlepszy aparat w swojej klasie
Aparat 5MP to doskonałe rozwiązanie dla osób będących w ciągłym ruchu. Dzięki wykorzystaniu soczewki f2.4 oraz automatycznej regulacji ostrości, zdjęcia będą ostrzejsze i wyraźniejsze niż kiedykolwiek.


 
Profil dostosowany do twoich potrzeb
Liquid Z4 oferuje cztery zróżnicowane profile trybu szybkiego, przeznaczone dla różnych użytkowników i grup wiekowych.
Tryb podstawowy: dla młodzieży, zautomatyzowane funkcje rozmów i SMS-ów;
Tryb łatwy: wygodne wiadomości, radio, prognoza pogody, zegar i lista kontaktów znacznie ułatwiają życie;
Tryb klasyczny: wszystkie główne funkcje zorganizowane w sposób przejrzysty dla początkujących użytkowników smartfonów;
Tryb klawiatury: dla osób lubiących mieć pod ręką klawiaturę.
 
Nowy interfejs Liquid i aplikacje AcerFLOAT
Liquid Z4 wyposażono w nowy interfejs użytkownika Liquid. Nowy wygląd i styl ikon pozwala cieszyć się lepszą estetyką użytkowania. Interfejs użytkownika AcerFloat™ umożliwia otwieranie licznych okien aplikacji, dzięki czemu użytkownicy mogą wykonywać równocześnie kilka czynności, bez konieczności opuszczania jednej aplikacji i uruchamiania kolejnej. Jedno naciśnięcie klawisza przywołuje skrót Float Apps, wyświetlający ikony aplikacji na przezroczystym menu. Bez problemu można przełączać się między aparatem, mapą, kalkulatorem czy notatnikiem - możliwe jest ustawienie nawet 8 skrótów do ulubionych aplikacji. 
 
Łatwe udostępnianie danych i plików
Smartfony Acer wspomagają także AcerCloud, system wymiany plików i zarządzania multimediami, pozwalający na wygodny odbiór i udostępnianie plików i danych na różnych urządzeniach. Użytkownik może bez problemu zachować kopie zapasowe swoich zdjęć na podłączonym urządzeniu. Niezależnie od platformy sprzętowej AcerCloud ułatwia zarządzanie plikami. Jest też całkowicie darmowy na nowych urządzeniach Acer.
 
Dostępność 
Acer Liquid Z4 będzie dostępny w Polsce za pośrednictwem T-Mobile od początku maja. Pojawi się w dwóch kolorach: podstawowym białym i tytanowym czarnym. 
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Android
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...