Roland Garros w 3D dzięki współpracy Panasonic i Eurosport

dodano: 2012-06-01 12:22 | aktualizacja: 2012-06-01 16:36
autor: Janusz Sulisz | źródło: panasonic.pl

3D by Panasonic Transmisja 3D na żywo z kortów Roland Garros w strefie Panasonic „Summer of Sports”. Firma Panasonic zaprasza wszystkich fanów sportu do oglądania najważniejszych wydarzeń sportowych tego sezonu na żywo w 3D w specjalnej strefie „Summer of Sports” w restaurcji Hard Rock Cafe w Warszawie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach kampanii „Summer of Sports” Panasonic we współpracy z Eurosport dostarcza transmisję na żywo w 3D z popularnych wydarzeń sportowych takich jak trwające właśnie rozgrywki French Open na kortach Roland Garros. W lokalu Hard Rock Cafe w Warszawie powstała specjalna, dostępna dla wszystkich klientów, strefa wyposażona w 3 telewizory Panasonic SmarTViera oraz specjalne okulary niezbędne do odbioru obrazu w 3D.

Iwona Burzyńska, Panasonic PR Manager Poland & Baltics mówi: „Panasonic już po raz kolejny jest oficjalnym sponsorem turnieju Roland Garros. Po raz kolejny także w ramach kampanii „Summer of Sports” zachęcamy do wspólnego przeżywania emocji towarzyszących rozgrywkom na korcie, dostarczając profesjonalnych technologii umożliwiających transmisję. Wszystkich, którzy chcieliby znaleźć się w centrum rozgrywek i obejrzeć mecze na żywo w 3D zapraszamy do Hard Rock Cafe w Warszawie, gdzie my także będziemy kibicować sportowcom! Trzymamy kciuki zwłaszcza za wyniki Agnieszki Radwańskiej i liczymy, że uda się zobaczyć ją w finale!”

Niestety Agnieszka Radwańska już odpadła przegrywając 1:6, 2:6 z Rosjanką Swietłaną Kuzniecową.

W ramach kampanii „Summer of Sports” transmisja 3D na żywo z kortów Roland Garros dostępna jest także na terenie całej Polski w 96 sklepach dystrybuujących telewizory Panasonic. Klienci mogą kibicować swoim faworytom na specjalnie zaprojektowanych w tym celu stoiskach. Lista punktów włączonych do kampanii „Summer of Sports” dostępna jest w zakładce na stronie:

http://www.panasonic.pl/html/pl_PL/Prasa/Wiadomo%C5%9Bci+korporacyjne/Sportowe+lato+3D+z+Panasonic!/9623230/index.html#anker_9623123
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 3D
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Ferguson Ariva 153 Combo z DVB-S2/T2/C

Odbiornik HD Combo. Satelitarno-naziemny odbiornik cyfrowy HDTV PVR Ready marki...

265 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A biała

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

690 zł Więcej...

Antena AX GALAXY Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa AX Galaxy Combo. Zaprojektowana do w obu...

55 zł Więcej...