Nowa 65-calowa plazma 3D od Panasonic

dodano: 2011-11-18 15:44 | aktualizacja: 2011-11-18 16:53
autor: Jakub Sulisz | źródło: panasonic.pl

Panasonic TH-65VX300 Firma Panasonic zaprezentowała nowy 65-calowy profesjonalny ekran plazmowy. Został on stworzony z myślą o klientach, którzy chcą udoskonalić możliwości swojego kina domowego. Model Panasonic TH-65VX300E zalicza się do rodziny plazm w technologii 3D do której należą również ekrany 85", 103" i 152".Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Najnowszy ekran plazmowy Panasonic TH-65VX300 zaprezentowany na tegorocznych targach IBC w Amsterdamie jest już dostępny w sieci sprzedaży dealerskiej Panasonic w Polsce. Urządzenie przeznaczone jest dla koneserów kina domowego najwyższej jakości, a także profesjonalistów z branży post-produkcji. Model jest wyposażony w technologię szybkiego napędu, która pozwala osiągnąć wyraźne i niezwykle szczegółowe obrazy 3D, nawet na dużych panelach. Dzięki nowym rozwiązaniom konstrukcyjnym urządzenie pozwala na podwojenie reprodukcji kolorów w porównaniu do tradycyjnych modeli. Ponadto, w porównaniu do ekranów konwencjonalnych, Panasonic TH-65VX300 zapewnia bogatszą ekspresję gradacji w ciemnych obszarach, co znacząco wpływa na zwiększenie jakości obrazu.

Użytkownicy modelu TH-65VX300 otrzymują dzięki Panasonic możliwość osobistego skonfigurowania szeregu funkcji, dzięki którym wyświetlany obraz będzie idealne dopasowany do ich preferencji. Klienci mają możliwość wyboru pięciu różnych niestandardowych ustawień gamy kolorów (colour gamut) wraz z modyfikowaniem RGB, regulacji krzywej gamma w pięciu wariantach, ustawienia balansu bieli oraz niezależnej kontroli wtórnych kolorów RGB lub monochromatycznych. Dodatkowo kontrola zaawansowanych pamięci pozwala na zapisywanie i katalogowanie danych.

Cena detaliczna modelu wyniesie około 30 000 PLN.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Plazma
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena 80 transparent Click-Clack

Transparentna, offsetowa antena 80cm wykonana z przezroczystego akrylu, z zawieszeniem...

369 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 253 Combo z DVB-C/T/T2

Odbiornik HD Combo z głowicą DVB-C/T/T2. Satelitarno-kablowo-naziemny odbiornik cyfrowy HDTV...

295 zł Więcej...

Mini PC LibreElec 4K

Mini PC na systemie LibreElec, z procesorem AMLogic S905X na...

350 zł Więcej...