Światłowodowe telefony od 3S

dodano: 2011-05-26 11:23 | aktualizacja: 2011-05-26 14:03
autor: Anita Dąbek | źródło: 3S

3S 3S Śląskie Sieci Światłowodowe włączyły do swojej oferty telefonię stacjonarną dla firm i instytucji. Usługa jest świadczona wyłącznie w oparciu o włókna światłowodowe z wykorzystaniem modelu central wirtualnych. Telefonia stanowi uzupełnienie dla innych usług telekomunikacyjnych dostarczanych przez 3S od blisko 10 lat.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Pomysł poddała nam rynkowa tendencja zapewniania kompleksowych rozwiązań telekomunikacyjnych klientom.  Postanowiliśmy włączyć telefonię stacjonarną do portfela naszych standardowych usług, czyli dostępu do Internetu, transmisji danych, dzierżawy włókien i monitoringu. Wszystkie usługi świadczymy wykorzystując potencjał naszej sieci światłowodowej, która obecnie liczy już 1000 km i rozciąga się po całym Śląsku - mówi Błażej Pawlik, koordynator projektu telefonii w 3S.

Oferując telefonię, 3S wykorzystuje zarówno tradycyjną technologię TDM stosowaną w sieciach PST,  jak również nowoczesną technologię VoiP.

- Preferujemy świadczenie telefonii w oparciu o centrale wirtualne. To rozwiązanie, dzięki któremu klient nie musi ponowić kosztów inwestycji we własny sprzęt – w pełni korzysta z infrastruktury operatora - dodaje B. Pawlik.

Dostęp do centrali wirtualnej pozwala na inicjowanie i odbieranie połączeń, przejęcia rozmów na inny aparat, czy funkcję połączeń oczekujących. Klient ma możliwość samodzielnego budowania zapowiedzi IVR poprzez interfejs WWW, kolejkowania rozmów przychodzących oraz logowania aparatów z dowolnego miejsca na świecie. Ponadto, można na bieżąco podglądać listę połączeń i kontrolować koszty oraz dowolnie konfigurować uprawnienia dzwonienia.

Pod koniec 2010 roku,  spółka 3S kupiła Ośrodek Telekomunikacji Górnictwa Węglowego od COIG S.A. Tym samym, stała się operatorem dla 140 klientów przejętych wraz z OTGW. Obecnie do  tego grona dołączają kolejne podmioty, które do tej pory korzystały z innych usług oferowanych przez 3S. Są to kolejne sądy i szpitale.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telekomunikacja
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ Ultimo 4K + dysk 3TB

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2990 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X8

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

590 zł Więcej...

Antena Funke YagiNX dla MUX 8

Wysokiej jakości telewizyjna antena szerokopasmowa Funke YagiNX. Zaprojektowana w Holandii...

149 zł Więcej...