Urządzenia wielofunkcyjne z ekranem typu „finger-swipe”

dodano: 2011-04-05 12:38 | aktualizacja: 2011-04-05 15:21
autor: Karol Czechowicki | źródło: Sharp

sharp MX-4112N Firma Sharp wprowadza na rynek dwa nowe cyfrowe urządzenia MX-4112N i MX-5112N - z rewolucyjnym rozwiązaniem - ekranem dotykowym typu „finger-swipe”. Nowe modele wyposażone zostały w duży kolorowy dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 10,1 cala, który umożliwia intuicyjną obsługę urządzenia. Zeskanowane dokumenty wyświetlane są na ekranie LCD, umożliwiając użytkownikom łatwą obsługę.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ekran dotykowy „finger-swipe” - to prawdziwa ewolucja konstrukcji. Podobna technologia zrewolucjonizowała smartfony i tablety. Wystarczy dotknąć lub nacisnąć ekran, by, przesuwając końcem palca po jego powierzchni, sterować dokumentami, funkcjami i ustawieniami. Urządzenia wielofunkcyjne MX-4112N i MX-5112N obsługują najnowsze metody pracy. Możesz uzyskać pełny dostęp do internetu umożliwiający przeglądanie i drukowanie zawartości stron www. Najnowsza wersja platformy Sharp OSA umożliwia integrację z aplikacją typu „chmura” i uruchamianie aplikacji SaaS (Software as a Service - oprogramo­wanie jako usługa) dostarczanych przez partnerów technologicznych firmy Sharp. Dodatkowo praktyczna funkcja zdalnej kontroli dostępu umożliwia udzielanie pomocy pracownikom w przeprowadzaniu konfiguracji i rozwiązywaniu problemów oraz pozwala na prowadzenie szkoleń na żywo poprzez sieć. Oznacza to, że zyskujesz wydajność, uniwersalność i wygodę, których potrzebuje każde nowoczesne biuro.

Modele MX-5112N i MX-4112N można wyposażyć w dwustronny podajnik dokumentów DSPF, który dzięki jednoczesnemu zczytywaniu danych z obu stron dokumentu skanuje wielostronicowe materiały z dużą prędkością. Nowe urządzenia Sharp za sprawą wielu opcji wyposażenia mogą być dowolnie rozbudowywane, tak, by dopasować je do określonych potrzeb biura i zwiększyć ich wydajność. Wśród opcji jest m.in. oszczędzający przestrzeń biura wewnętrzny finiszer i finiszer siodłowy, umożliwiający zszywanie broszur nawet w formacie A3.

Opisywane modele odznaczają się dodatkowo zaawansowanymi rozwiązaniami ekologicznymi, obniżającymi zużycie energii o 65% w porównaniu z poprzednimi modelami - czas nagrzewania urządzenia zostało znacząco skrócone, a zużycie energii w trybie gotowości sieciowej zmniejszono do rzędu 1 W.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Drukarki i skanery
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Zidoo X10

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

999 zł Więcej...

Odbiornik VU+ SOLO 4K

Vu+ SOLO 4K - odbiornik Ultra HD od koreańskiego producenta...

1790 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 253 Combo z DVB-C/T/T2

Odbiornik HD Combo z głowicą DVB-C/T/T2. Satelitarno-kablowo-naziemny odbiornik cyfrowy HDTV...

359 zł Więcej...