Bezprzewodowe HDMI Gefena z zasięgiem 10m

dodano: 2009-02-24 10:29 | aktualizacja: 2014-02-09 00:26
autor: Janusz Sulisz | źródło: gefen

Gefen Gefen Wireless HDMI Extender jest idealnym rozwiązaniem do przesyłania do trzech źródeł AV HD do jednej lokalizacji, bez kłopotów z kablami. Gefen Wireless Extender HDMI jest w stanie tego dokonać za pomocą technologii Ultra-Wideband (UWB) do przesyłania dużych ilości danych wymaganych przez standard HDMI. Prawie 10-metrowy zasięg (mniej, jeśli po drodze jest jakaś przeszkoda, np. ściana) jest osiągalny z obsługiwaną rozdzielczością do 1080p@30.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jest to idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy tradycyjne okablowanie nie może być zastosowane. Instalacja plug-and-play czyni te rozwiązanie prostszym niż kiedykolwiek. Bezproblemowe staje się rozszerzenie HDMI do innego pomieszczenia lub projektora umocowanego tuż pod sufitem, bez konieczności prowadzenia kabli i wiercenia w ścianach i sufitach.

Gefen Wireless HDMI podwaja swoje możliwości także jako przełącznik wideo High Definition. Posiada trzy wejścia wideo HD (2 HDMI i 1 component), które wybiera się poprzez jednostkę przekazującą.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Transmitery, splittery, ekstendery
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel bez wiercenia - super płaski

Przejściówka 20cm umożliwiająca przejście kabla antenowego do anteny satelitarnej lub...

18 zł Więcej...

Antena DVB-T NeoHD LTE

Antena zewnętrzna do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T/T2 oraz programów...

89 zł Więcej...

Konwerter Octo Opticum Robust

Konwerter typu Universal marki Opticum o wsp. szumów ... 0,1dB...

119 zł Więcej...