Oman zakazał importu dekoderów beoutQ

dodano: 2018-06-01 22:41 | aktualizacja: 2018-06-02 10:05
autor: JK | źródło: Oman

BeoutQ_logo_FB_360px.jpg Oman zakazał importowania z Arabii Saudyjskiej dekoderów beoutQ, które umożliwiłyby oglądanie pirackich wersji meczów Mistrzostw Świata. Pakiet kanałów beoutQ jest uznawany jako nielegalny, bo korzysta z oferty katarskich kanałów BeIN Media Group. Pisaliśmy o tym tu.
 


beoutQ Sports


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Ten ruch Omanu pojawia się w trakcie narastającej wojny o piractwo telewizyjne w regionie, tuż przed Mistrzostwami Świata, które rozpoczynają się 14 czerwca, a także w kontekście kryzysu dyplomatycznego w Zatoce Perskiej.

Wcześniej w tym tygodniu katarska firma BeIN wezwała organ zarządzający piłką nożną, czyli FIFA, do podjęcia kroków prawnych przeciwko nadawcom pirackiej oferty z Arabii Saudyjskiej przed Mundialem w Rosji.

Od października 2017 r. piraci z serwisu beoutQ sprzedają subskrypcje na 10 kanałów satelitarnych zawierającym płatne treści sportowe na żywo skradzione od beIN i innych nadawców - informuje BeIN Media Group. 

Dekodery beoutQ są sprzedawane w sklepach detalicznych w całym Królestwie Arabii Saudyjskiej i innych krajach arabskich, ale teraz Oman postanowił położyć kres importowi tych dekoderów.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Streaming
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

110 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Antena Laminas OFC-1200 AE

Antena epoksydowa 1,3m z zawieszeniem AE na 1 satelitę -...

570 zł Więcej...