Białoruski Horizont z telewizorem 8K [wideo]

dodano: 2018-05-18 13:44
autor: Jerzy Kruczek | źródło: cableman.by/ONT

Horizont 8K Białoruski producent elektroniki użytkowej Horizont zaprezentował na wystawie Belarus' National Expo w Tadżykistanie swój pierwszy telewizor o rozdzielczości 8K. Według firmy, nowe urządzenie jest nie gorsze od japońskiej zaawansowanej konstrukcji, ale jego cena jest o 20 proc. niższa.

Horizont 8K


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Po raz pierwszy prezentujemy produkty 8K. Ten ekran o bardzo dużej rozdzielczości nie tylko pozwala na oglądanie bardzo wyraźnego obrazu, ale także czytanie tekstu, itd. - powiedział na wystawie dyrektor generalny Horizont, Jurij Predko.

Już w kwietniu 2017 roku firma poinformowała, że zamierza opracować nowoczesny telewizor o zwiększonej funkcjonalności, który nie będzie gorszy od japońskiego modelu (chodzi o monitor 8K Sharp). Spółka nie wyklucza, że ​​nowe telewizory będą dostępne już w 2018 roku.

Horizont, z siedzibą w Mińsku na Białorusi, jest jednym z największych we Wspólnocie Niepodległych Państw producentem elektroniki użytkowej i sprzętu gospodarstwa domowego.

Poniżej materiał wideo prezentujący model 8K telewizora Horizont (od 7:00).
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 8K + 4K
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Wide band GT-SAT GT-WB1

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Wide band GT-SAT pozwala...

190 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 390 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K + dysk 3TB

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 890 zł Więcej...