Netia wybiera rozwiązanie sieciowe od ADB

dodano: 2018-04-16 16:04
autor: Anita Kaźmierska | źródło: ADB

ADB VV 5822 router Netia wybrała rozwiązanie firmy ADB jako platformę do dostarczania szerokopasmowych, interaktywnych usług multimedialnych dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Router serii VV 5822, wyposażony w oprogramowanie Epicentro, to kompletne rozwiązanie, które pozwoli operatorowi na oferowanie szybkich usług dostępowych i całej gamy bazujących na nich usług multimedialnych.

ADB VV 5822 router


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Netia wybrała urządzenie serii VV 5822, wyposażone w 4 porty Gigabit Ethernet oraz wydajną sieć bezprzewodową Wi-Fi w standardzie 802.11ac/n. Dodatkowo router obsługuje zaawansowane usługi telefoniczne, działające w oparciu o komunikację IP. To nowoczesne urządzenie sieciowe wzbogacone o zaawansowane oprogramowanie firmy ADB - Epicentro, pozwoli operatorowi na lepsze wykorzystanie pełnej przepustowości sieci i dodatkowo zaoferowanie klientom usług telewizyjnych na bazie sieci IP (streaming TV).
 

Decyzja Netii o wyborze rozwiązania od ADB utwierdza w przekonaniu, że nasze produkty są solidne i optymalne cenowo, a co najważniejsze spełniają oczekiwania dzisiejszych użytkowników, którzy potrzebują wydajnych urządzeń sieciowych. Jesteśmy bardzo dumni ze współpracy z Netią. Dzięki temu partnerstwu możemy również na polskim rynku wyjść z ofertą poza dobrze znane produkty związane z wideo i wspólnie dostarczać usługi sieciowe najwyższej klasy, zarówno do indywidualnych użytkowników jak i małych i średnich przedsiębiorstw

– powiedział Jacek Galik, wiceprezes ds. sprzedaży w ADB.

Netia oferuje jeden z najszybszych na rynku dostępów do internetu o prędkości pobierania danych do 900 Mb/s. Aby nasi klienci mogli w pełni korzystać z takich parametrów, potrzebują nowoczesnych urządzeń dostępowych. Routery ADB, które oferujemy abonentom, zapewniają niezawodne działanie naszych innowacyjnych usług internetowych i telewizyjnych, zarówno przewodowo jak i bezprzewodowo, w pełni wykorzystując zalety naszej sieci światłowodowej FTTB/ETTH

– dodaje Bartłomiej Zaremba, dyrektor departamentu rozwoju i zarządzania siecią w Netii.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TechniSat Satman 850 Smiley alu + adapter 40mm

Niemiecka, aluminiowa antena podświetlana firmy TechniSat o nazwie Satman 850...

540 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 203

Odbiornik HD cyfrowy HDTV PVR Ready marki Ferguson wyposażony w...

249 zł Więcej...

Mini PC Android HiMedia Q30

Mini PC na systemie Android 7.0 Nougat z procesorem 4...

399 zł Więcej...