Przyjdź na AmbiExperience i wygraj telewizor Philips

dodano: 2017-09-25 12:33
autor: Jakub Sulisz | źródło: Philips

Philips AmbiExperience Czego potrzeba by zanurzyć się w wirtualnym świecie? Komputer, monitor, słuchawki, konsola, telewizor, angażująca gra. Coraz częściej to właśnie duży ekran telewizora staje się wirtualnym torem wyścigowym, sceną, polem bitwy czy strategiczną planszą.

Philips AmbiExperience


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tym, którzy szukają ciekawych wrażeń z pewnością przypadnie do gustu technologia Ambilight, w którą wyposażone są telewizory marki Philips TV. To system diód LED umieszczonych z tyłu ekranu, które „rzucają” na ścianę za telewizorem światło w barwach odpowiadających tym wyświetlanym na ekranie. Dzięki temu obraz zdaje się wychodzić poza ekran i otaczać nas, potęgując wrażenia w czasie rozgrywki.
 

W ramach europejskiej trasy AmbiExperience, każdy będzie mógł przekonać się jakie wrażenia zapewnia graczom technologia Ambilight. Już w ten piątek, 28 września, między godziną 16.00, a 19.00 będzie można przyjść do AmbiExperience i zmierzyć się z innymi, zanurzając się w feerii świetlnych barw. Z zespołem IGN Polska zagramy w kilka różnych gier.
 

AmbiExperience stanie przed Galerią Północną od strony ul. Trakt Nadwiślański w dniach 28.09 – 1.10.2017 r. W czasie trwającego cztery dni święta świateł i kolorów na gości AmbiExperience będzie czekało mnóstwo niespodzianek oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, m.in. telewizor OLED 9002!
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizory i ekrany
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD Sloth Classic

Najnowszy odbiornik cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum do współpracy...

179 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD UE

Niedrogi satelitarny odbiornik HD PVR Ready oparty o oprogramowanie na...

999 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

550 zł Więcej...