Przyjdź na AmbiExperience i wygraj telewizor Philips

dodano: 2017-09-25 12:33
autor: Jakub Sulisz | źródło: Philips

Philips AmbiExperience Czego potrzeba by zanurzyć się w wirtualnym świecie? Komputer, monitor, słuchawki, konsola, telewizor, angażująca gra. Coraz częściej to właśnie duży ekran telewizora staje się wirtualnym torem wyścigowym, sceną, polem bitwy czy strategiczną planszą.

Philips AmbiExperience


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tym, którzy szukają ciekawych wrażeń z pewnością przypadnie do gustu technologia Ambilight, w którą wyposażone są telewizory marki Philips TV. To system diód LED umieszczonych z tyłu ekranu, które „rzucają” na ścianę za telewizorem światło w barwach odpowiadających tym wyświetlanym na ekranie. Dzięki temu obraz zdaje się wychodzić poza ekran i otaczać nas, potęgując wrażenia w czasie rozgrywki.
 

W ramach europejskiej trasy AmbiExperience, każdy będzie mógł przekonać się jakie wrażenia zapewnia graczom technologia Ambilight. Już w ten piątek, 28 września, między godziną 16.00, a 19.00 będzie można przyjść do AmbiExperience i zmierzyć się z innymi, zanurzając się w feerii świetlnych barw. Z zespołem IGN Polska zagramy w kilka różnych gier.
 

AmbiExperience stanie przed Galerią Północną od strony ul. Trakt Nadwiślański w dniach 28.09 – 1.10.2017 r. W czasie trwającego cztery dni święta świateł i kolorów na gości AmbiExperience będzie czekało mnóstwo niespodzianek oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, m.in. telewizor OLED 9002!
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizory i ekrany
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB PACE HDS7241 500GB + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik PACE HDS7241 + karta...

190 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Triple

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1699 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1590 zł Więcej...