Philips OLED TV 9002 nagrodzony

dodano: 2017-08-16 12:07
autor: Jakub Sulisz | źródło: Philips

Philips OLED 9002  Wyjątkowa kombinacja najwyższej jakości obrazu, oryginalnego wzornictwa i nowoczesnych technologii w telewizorach Philips została po raz kolejny wyróżniona na międzynarodowej arenie. Flagowy model Philips OLED 9002 o przekątnej ekranu 55” otrzymał prestiżową nagrodę EISA w kategorii Best Buy OLED TV 2017-2018. 

Philips OLED 9002 


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zdaniem EISA, czyli  Europejskiego Stowarzyszenia Technik Audiowizualnych, które zrzesza dziennikarzy z 23 krajów europejskich zajmujących się technologią dźwięku i obrazu, Philips TV udało się stworzyć telewizor łączący w sobie najnowocześniejsze technologie i przystępną cenę. To połączenie sprawia, że „model 9002 zdecydowanie wyróżnia się na rozwijającym się rynku ekranów OLED”.  

Model 9002 to drugi po 901F telewizor marki z ekranem OLED, ale pierwszy, który bazuje na opatentowanym przez firmę Philips procesorze obrazu P5. Dzięki zwiększonej mocy obliczeniowej pozwala on na uzyskanie niezwykle płynnego obrazu. Członków stowarzyszenia EISA urzekło bogactwo kolorów, głęboka czerń, doskonała jakość obrazu, wysoki kontrast, wyraźnie detale i ostrość ruchu.
EISA doceniła również unikalną, opatentowaną przez Philips TV technologię Ambilight. To system, który dzięki diodom LED umieszczonym z tyłu ekranu stwarza wrażenie obrazu wychodzącego poza obudowę i daje widzom możliwość zanurzenia się w głębi kolorów. Całości dopełnia niezwykle smukła obudowa i nowoczesne wzornictwo. Dzięki Ambilight oglądanie telewizji nabiera nowego wymiaru.
 

Bardzo cieszymy się, że EISA zdecydowała się na wyróżnienie modelu 9002 i przyznanie nam tej prestiżowej nagrody. Pracowaliśmy nad produktem, który wyróżni się na rynku telewizorów z ekranem OLED pod kątem technologii i wzornictwa, jednocześnie będąc przystępnym cenowo. Tak powstał Philips OLED 9002. Nasze wysiłki przyniosły efekty, dlatego ta nagroda jest dla nas niezwykle cenna. – komentuje Kostas Vouzas, Managing Director TP Vision w Europie.
​​EISA Award to już drugie wyróżnienie dla modelu Philips OLED 9002 w tym roku. W kwietniu marka została nagrodzona za design w kategorii elektroniki użytkowej w prestiżowym konkursie Red Dot Awards.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4k + 8K
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD FBC

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD51 S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

730 zł Więcej...

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

110 zł Więcej...