TCL - telewizory UHD C70 z Android TV i JBL

dodano: 2017-07-06 14:27
autor: Jakub Sulisz | źródło: TCL

TCL C70 W nowej serii telewizorów C70 firmy TCL zastosowano technologię 4K UHD Android TV oraz luksusowy system dźwiękowy JBL, które zapewniają użytkownikom rozrywkę na niezrównanym poziomie.

TCL C70


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TCL zaprezentował swój najnowszy, flagowy telewizor serii C70.
To ultracienki produkt z technologią 4K HDR, który gwarantuje bezkonkurencyjne doświadczenia wizualne i dźwiękowe. C70 został wyposażony w przedni system dźwiękowy JBL oraz technologię Android TV. Dzięki temu zabiegowi widzowie mogą korzystać z unikalnych, kinowych doświadczeń.

Innowacyjność pozostaje integralną częścią DNA firmy TCL już od momentu jej powstania, w 1981 roku w Chinach. TCL oferuje innowacyjne produkty uosabiające takie cechy, jak: jakość, design, komfort eksploatacji i najnowocześniejsze technologie. Firma jest jednym z istotnych graczy na globalnym rynku elektroniki użytkowej, który rewolucjonizuje świat telewizji dzięki licznym innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie technologii obrazu (Quantum Dot, HDR, ekran 8K itd.), technologii interaktywnej (min. OS Smart TCL TV+, Android TV), a także w samym designie. Wyjątkowy, nowoczesny design widoczny jest już chociażby w kolorowych obudowach telewizorów TCL H24E4433 czy w pierwszych telewizorach 4K UHD serii P60 z technologią Android TV 6.0.

C70: innowacyjne i zmysłowe doświadczenie telewizyjne
C70 jest kolejną innowacyjną propozycją TCL. To unikalny telewizor gwarantujący wyjątkowy dźwięk oraz jakość obrazu, ze zintegrowaną technologią Android TV 6.0.1. C70 daje dostęp do niezliczonych aplikacji i usług, w tym do: Sklepu Google Play, Google Cast, do gier, muzyki, oferty filmowej i telewizyjnej. Telewizor jest wyposażony w zintegrowaną przystawkę Chromecast i posiada funkcję wyszukiwania głosowego.

Sklep Google Play daje użytkownikom C70 dostęp do bogatej oferty aplikacji na Androida, w tym do: filmów, programów telewizyjnych, treści muzycznych i sportowych. Technologia Google Cast posiada funkcję screen mirroring, dzięki której na ekranie telewizyjnym można szybko i w wysokiej jakości wyświetlać ulubione materiały wideo, gry i aplikacje bezpośrednio ze smartphona. Funkcja wyszukiwania głosowego (Google Voice Search) daje użytkownikom możliwość w pełni uproszczonego sterowania głosem.

Oprócz tego przez telewizor C70 użytkownicy zyskują dostęp do Netflixa – jednej z największej na świecie platform streamingowych, na której znajdą setki seriali i filmów. Wystarczy kliknąć na przycisk „Netflix” umieszczony bezpośrednio na pilocie do telewizora.
Niezrównana technologia audiowizualna
C70 jest wyposażony w takie technologie obrazu, jak: HDR Pro, 4K UHD oraz Micro Dimming. Dzięki intensywnej i realistycznej kolorystyce generowanej w technologii Wide Color Gamut (szeroka paleta barw) telewizor ten dokładnie wyświetla olśniewające obrazy, precyzyjnie odtwarza pełne spektrum odcieni i tym samym zapewnia użytkownikom kinowe doświadczenia w cyfrowej jakości. Wspominane technologie gwarantują idealną jakość chromatyczną i bardziej intensywny odcień czerni. Z kolei Micro Dimming to technologia, która samodzielnie koryguje ciemniejszą czerń i jaśniejszą biel, tworząc doskonalszy kontrast obrazu. Dzięki ekranowi w technologii 4K UHD widz może całkowicie zanurzyć się w oglądaną rzeczywistość.

Telewizory C70 posiadają luksusowy system dźwiękowy JBL z technologią DTS Premium Sound, gwarantującą niezrównaną akustykę i wyjątkowe doświadczenia dźwiękowe. Głośniki JBL są umieszczone z przodu i skierowane ku oglądającemu, co eliminuje zakłócenia w transmisji i daje wyjątkową, luksusową jakość dźwięku. DTS Premium Sound zapewnia głęboką akustykę przy odtwarzaniu studyjnych nagrań na żywo, efektywnie wzmacnia wszystkie ścieżki dialogowe i muzyczne i obniża poziom zakłóceń powodowanych dźwiękiem odbitym. Dolby Digital generuje imersyjny przestrzenny dźwięk „5.1 surround”, a unikatowa funkcja TCL Smart Volume eliminuje efekt wahań natężenia dźwięku przy zmianie kanałów, automatycznie utrzymując go na stałym poziomie.

Telewizory C70: połączenie najnowocześniejszej technologii i znakomitego designu
Design odgrywa kluczową rolę wśród innowacyjnych rozwiązań TCL. Firma proponuje wyjątkowej jakości ekrany, które harmonijnie wtapiają się we wnętrze i stają się samodzielnymi obiektami dekoracyjnymi. Dzięki nowemu interfejsowi Android TV telewizory C70 łączą w sobie elegancki, nowoczesny i wyrafinowany design oraz dostarczają najlepsze z możliwych rozrywkowe doświadczenia. Dzięki ultracienkiej ramie oraz metalowej obudowie połączonej z efektywnymi nowoczesnymi technologiami i kreatywnym designem produkt gwarantuje widzom możliwe najlepszą jakość obrazu i dźwięku.

Sugerowana cena detaliczna:
  • 65 cali: 5 499 zł
  • 55 cali: 3 499 zł
  • 49 cali: 2 999 zł
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4k + 8K
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD Sloth Classic

Najnowszy odbiornik cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum do współpracy...

179 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD UE

Niedrogi satelitarny odbiornik HD PVR Ready oparty o oprogramowanie na...

999 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

550 zł Więcej...