TCL - telewizory UHD C70 z Android TV i JBL

dodano: 2017-07-06 14:27
autor: Jakub Sulisz | źródło: TCL

TCL C70 W nowej serii telewizorów C70 firmy TCL zastosowano technologię 4K UHD Android TV oraz luksusowy system dźwiękowy JBL, które zapewniają użytkownikom rozrywkę na niezrównanym poziomie.

TCL C70


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TCL zaprezentował swój najnowszy, flagowy telewizor serii C70.
To ultracienki produkt z technologią 4K HDR, który gwarantuje bezkonkurencyjne doświadczenia wizualne i dźwiękowe. C70 został wyposażony w przedni system dźwiękowy JBL oraz technologię Android TV. Dzięki temu zabiegowi widzowie mogą korzystać z unikalnych, kinowych doświadczeń.

Innowacyjność pozostaje integralną częścią DNA firmy TCL już od momentu jej powstania, w 1981 roku w Chinach. TCL oferuje innowacyjne produkty uosabiające takie cechy, jak: jakość, design, komfort eksploatacji i najnowocześniejsze technologie. Firma jest jednym z istotnych graczy na globalnym rynku elektroniki użytkowej, który rewolucjonizuje świat telewizji dzięki licznym innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie technologii obrazu (Quantum Dot, HDR, ekran 8K itd.), technologii interaktywnej (min. OS Smart TCL TV+, Android TV), a także w samym designie. Wyjątkowy, nowoczesny design widoczny jest już chociażby w kolorowych obudowach telewizorów TCL H24E4433 czy w pierwszych telewizorach 4K UHD serii P60 z technologią Android TV 6.0.

C70: innowacyjne i zmysłowe doświadczenie telewizyjne
C70 jest kolejną innowacyjną propozycją TCL. To unikalny telewizor gwarantujący wyjątkowy dźwięk oraz jakość obrazu, ze zintegrowaną technologią Android TV 6.0.1. C70 daje dostęp do niezliczonych aplikacji i usług, w tym do: Sklepu Google Play, Google Cast, do gier, muzyki, oferty filmowej i telewizyjnej. Telewizor jest wyposażony w zintegrowaną przystawkę Chromecast i posiada funkcję wyszukiwania głosowego.

Sklep Google Play daje użytkownikom C70 dostęp do bogatej oferty aplikacji na Androida, w tym do: filmów, programów telewizyjnych, treści muzycznych i sportowych. Technologia Google Cast posiada funkcję screen mirroring, dzięki której na ekranie telewizyjnym można szybko i w wysokiej jakości wyświetlać ulubione materiały wideo, gry i aplikacje bezpośrednio ze smartphona. Funkcja wyszukiwania głosowego (Google Voice Search) daje użytkownikom możliwość w pełni uproszczonego sterowania głosem.

Oprócz tego przez telewizor C70 użytkownicy zyskują dostęp do Netflixa – jednej z największej na świecie platform streamingowych, na której znajdą setki seriali i filmów. Wystarczy kliknąć na przycisk „Netflix” umieszczony bezpośrednio na pilocie do telewizora.
Niezrównana technologia audiowizualna
C70 jest wyposażony w takie technologie obrazu, jak: HDR Pro, 4K UHD oraz Micro Dimming. Dzięki intensywnej i realistycznej kolorystyce generowanej w technologii Wide Color Gamut (szeroka paleta barw) telewizor ten dokładnie wyświetla olśniewające obrazy, precyzyjnie odtwarza pełne spektrum odcieni i tym samym zapewnia użytkownikom kinowe doświadczenia w cyfrowej jakości. Wspominane technologie gwarantują idealną jakość chromatyczną i bardziej intensywny odcień czerni. Z kolei Micro Dimming to technologia, która samodzielnie koryguje ciemniejszą czerń i jaśniejszą biel, tworząc doskonalszy kontrast obrazu. Dzięki ekranowi w technologii 4K UHD widz może całkowicie zanurzyć się w oglądaną rzeczywistość.

Telewizory C70 posiadają luksusowy system dźwiękowy JBL z technologią DTS Premium Sound, gwarantującą niezrównaną akustykę i wyjątkowe doświadczenia dźwiękowe. Głośniki JBL są umieszczone z przodu i skierowane ku oglądającemu, co eliminuje zakłócenia w transmisji i daje wyjątkową, luksusową jakość dźwięku. DTS Premium Sound zapewnia głęboką akustykę przy odtwarzaniu studyjnych nagrań na żywo, efektywnie wzmacnia wszystkie ścieżki dialogowe i muzyczne i obniża poziom zakłóceń powodowanych dźwiękiem odbitym. Dolby Digital generuje imersyjny przestrzenny dźwięk „5.1 surround”, a unikatowa funkcja TCL Smart Volume eliminuje efekt wahań natężenia dźwięku przy zmianie kanałów, automatycznie utrzymując go na stałym poziomie.

Telewizory C70: połączenie najnowocześniejszej technologii i znakomitego designu
Design odgrywa kluczową rolę wśród innowacyjnych rozwiązań TCL. Firma proponuje wyjątkowej jakości ekrany, które harmonijnie wtapiają się we wnętrze i stają się samodzielnymi obiektami dekoracyjnymi. Dzięki nowemu interfejsowi Android TV telewizory C70 łączą w sobie elegancki, nowoczesny i wyrafinowany design oraz dostarczają najlepsze z możliwych rozrywkowe doświadczenia. Dzięki ultracienkiej ramie oraz metalowej obudowie połączonej z efektywnymi nowoczesnymi technologiami i kreatywnym designem produkt gwarantuje widzom możliwe najlepszą jakość obrazu i dźwięku.

Sugerowana cena detaliczna:
  • 65 cali: 5 499 zł
  • 55 cali: 3 499 zł
  • 49 cali: 2 999 zł
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4k + 8K
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Karta USB WiFi Vu+ 300Mbps

Karta USB WiFi specjalna wersja do tunerów Vu+. Działa również...

89 zł Więcej...

Kabel bez wiercenia - super płaski

Przejściówka 20cm umożliwiająca przejście kabla antenowego do anteny satelitarnej lub...

18 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD AX 410

Najtańszy dekoder cyfrowy HDTV marki Opticum do współpracy z kartami...

129 zł Więcej...