Telewizory Samsung Premium UHD MU8002

dodano: 2017-06-29 13:04
autor: Jakub Sulisz | źródło: Samsung

Samsung Premium UHD MU8002 Samsung MU8002 to nowa seria telewizorów Premium UHD (4K), które właśnie wchodzą do sprzedaży. Widzowie, którzy oczekują wysokiej jakości obrazu, wygodnej i intuicyjnej obsługi oraz bogatej funkcjonalności Smart TV mogą wybrać model najlepiej dopasowany do swoich preferencji – w ramach linii MU8002 dostępne są telewizory z płaskim ekranem o przekątnej 49, 55, 65 i 75 cali.

Samsung Premium UHD MU8002


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizory MU8002 zostały wyposażone w 10-bitowy ekran, który zapewnia ponad  miliard odcieni kolorów oraz w technologie i rozwiązania odpowiadające za wysoką jakość obrazu. Modele o przekątnych ekranu 49, 55 i 65 cali oferują HDR 1000, a  75MU8002 – HDR Extreme, dzięki czemu kolory są nasycone i rzeczywiste, a poziom odwzorowania szczegółów jest równie dobry w jasnych i ciemnych scenach. Technologia Dynamic Crystal Colour, która zapewnia wierne odwzorowanie barw i subtelne przejścia tonalne pozwala wydobyć nawet drobne różnice w kolorze, dzięki czemu ulubione programy zobaczymy w nowej odsłonie. Silnik UHD Remastering Engine automatycznie analizuje i remasteruje* materiał źródłowy, aby uzyskać jakość najbliższą tej, jakiej chciał twórca obrazu.

Dzięki zastosowanym technologiom poprawy obrazu, telewizory z linii MU8002 oferują PQI (Picture Quality Index) na poziomie 2600 (modele 55, 65 i 75 cali) oraz 2000 dla wersji 49-calowej. Z kolei technologia Ultra Black – inspirowana budową oka ćmy – pozwala znacząco ograniczyć odbicia światła padającego na ekran.
 

Seria MU8002 łączy wysoką jakość obrazu z nowoczesnym designem. Smukła, 3-stronnie bezramkowa konstrukcja w połączeniu ze srebrnym wykończeniem sprawia, że telewizory z tej linii stanowią piękny element wystroju wnętrza. 

Wszystko szybko pod ręką
W ramach Samsung Smart TV użytkownicy telewizorów UHD MU8002 zyskują jeszcze szybszy dostęp do filmów na żądanie, aplikacji, a teraz także do wszystkich najważniejszych funkcji telewizora. Z poziomu interfejsu można nie tylko przeglądać i uruchamiać ulubione aplikacje czy programy, ale także szybko i intuicyjnie przełączać się między wszystkimi urządzeniami podłączonymi do telewizora – są one wykrywane są automatycznie. Z kolei dzięki aplikacji Smart View, smartfon może pełnić rolę pilota. Za jego pośrednictwem widzowie mogą przeglądać aplikacje dostępne w Smart TV i uruchamiać je bezpośrednio z poziomu urządzenia mobilnego.
 
Premium Smart Pack
Wybierając telewizor Samsung z serii UHD MU8002 widzowie otrzymają w prezencie ekskluzywny pakiet Premium Smart Pack. Na start oferowany jest sześciomiesięczny dostęp do aplikacji FilmBox Live, a po trzech miesiącach można aktywować voucher do aplikacji player.pl (na sześć miesięcy). Dzięki temu, zaraz po połączeniu telewizora z internetem i uruchomieniu aplikacji Smart Pack, użytkownicy mogą cieszyć się wysokiej jakości rozrywką w domu.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4k + 8K
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD Sloth Classic

Najnowszy odbiornik cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum do współpracy...

179 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD UE

Niedrogi satelitarny odbiornik HD PVR Ready oparty o oprogramowanie na...

999 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

550 zł Więcej...