Zotac prezentuje GeForce GTX 1080 Ti Mini

dodano: 2017-06-19 12:20
autor: Jakub Sulisz | źródło: Zotac

Zotac GeForce GTX 1080 Ti Mini Firma Zotac zaprezentowała najmniejszą na świecie kartę graficzną bazująca na układzie GeForce® GTX 1080 Ti – Zotac GeForce GTX 1080 Ti Mini. Produkt ten, po raz kolejny potwierdza fakt, że firma ta w sposób perfekcyjny konstruuje coraz lepsze, niewielkie pod względem rozmiarów urządzenia, w których nie ma miejsca nawet na najmniejsze kompromisy związane z wydajnością.

Zotac GeForce GTX 1080 Ti Mini


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Firma Zotac, jak przystało na pioniera w opracowywaniu i produkcji niewielkich pod względem gabarytów kart graficznych, stworzyła kolejną bezprecedensową konstrukcję, która może posłużyć za wzór pokazujący, jak należy budować tego typu produkty. Nowy, miniaturowy model ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti Mini, bo o nim mowa, mierzy zaledwie 211 mm (8,3 cala) długości i jednocześnie wykorzystuje przy tym jeden z najmocniejszych dostępnych na rynku procesorów graficznych – nVidia® GeForce GTX 1080 Ti. Jest to więc najmniejszy GeForce GTX 1080 Ti korzystający z architektury nVidia Pascal, który pasuje do 99% systemów komputerowych dostępnych na rynku. Zapewnia on przy tym najwyższą wydajność i efektywność energetyczną.
Karta Zotac GeForce GTX 1080 Ti Mini wyposażona jest w dwa 8-pinowe złącza zasilające, a także w specjalnie zaprojektowany, dwuwentylatorowy  system chłodzenia IceStorm. Wentylatory zapewniają brutalną siłę chłodzenia, a dzięki szerokim aluminiowym żeberkom radiatora oraz miedzianym ciepłowodom o wymiarach 5 x 6 mm, dodatkowo jeszcze bardziej zwiększono wydajność chłodzenia. Mimo niewielkich rozmiarów karta ta, podobnie jak pełnowymiarowe konstrukcje, wyposażona jest nadal w 11 GB pamięci graficznej GDDR5X i procesor taktowany zegarem o szybkości 1620 MHz.
 
Uzyskaj na komputerze stacjonarnym tą samą wydajność GeForce’a 1080 Ti co w większych modelach kart, ale korzystaj z produktu dostarczanego w znacznie bardziej zwartej formie.
Optymalizuj i dostrój wydajność komputera dzięki nowym, opracowanym od podstaw narzędziom FireStorm. Dostrajanie i tuning jest szybki i prosty za sprawą intuicyjnego, przyjaznego w obsłudze interfejsu, który pozwala użytkownikom ustawić precyzyjnie  prędkości zegara, sterować wentylatorami, a także korzystać z funkcji monitorowania pracy procesora graficznego i wiele więcej.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Podzespoły
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena DVB-T Maximum MDA-110 LTE

Maximum MDA-110 to aktywna antena radiowo-telewizyjna przeznaczona do montażu na...

220 zł Więcej...

Antena Famaval 125TRX biała

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 125TRX - 125cm, do instalacji...

300 zł Więcej...

Antena ASC-80 + Monoblock Triple

Antena 80 cm Corab na 3 satelity z konwerterem Monoblock...

169 zł Więcej...