HP prezentuje hybrydę HP Elite x2 1012 G2

dodano: 2017-05-12 12:41
autor: Jakub Sulisz | źródło: HP

HP Elite x2 1012 G2 Biorąc pod uwagę fakt, że pracownicy firm coraz częściej pracują zdalnie, niezbędnym dla producentów sprzętu staje się tworzenie takich urządzeń, które doskonale będą się sprawdzać zarówno w środowisku biurowym, jak i poza nim.  Dlatego też firma HP Inc. zaprojektowała hybrydowe urządzenie przenośne wyższej klasy z linii x2: Elite x2 1012 G2.
 


HP Elite x2 1012 G2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Design
Elite x2 1012 G2 jest niezwykle smukły i lekki, a bateria urządzenia wystarcza na cały dzień pracy poza biurem. Ta najnowsza wersja hybrydowego urządzenia HP została zaprojektowana z myślą o wymaganiach wysoko mobilnej kadry kierowniczej i innych profesjonalistach, którzy chcą korzystać z mocy notebooka i funkcjonalności tabletu. Elastyczny, lekki korpus tego modelu 2w1 gwarantuje wydajność w drodze, łatwo przekształcając się z notebooka w tablet dzięki odłączanej klawiaturze i stylowemu rysikowi do wykonywania adnotacji, notatek i podpisów. 
 
Bezpieczeństwo
Każda firma musi stawić czoła atakom cybernetycznym, dlatego Elite x2 1012G2 charakteryzuje absolutny brak jakichkolwiek niedociągnięć w zakresie bezpieczeństwa. Dzięki funkcjom HP Sure Start, HP BIOSphere, HP WorkWise, uwierzytelnianiu przy uruchamianiu i modułowi platformy (TPM 2.0), użytkownicy HP Elitex2 1012 G2 korzystają z wielowarstwowej ochrony bezpieczeństwa i ochrony przed złośliwym oprogramowaniem klasy korporacyjnej. Ponadto urządzenie posiada wbudowany moduł bezpiecznego i szybkiego uwierzytelniania użytkowników za pomocą identyfikacji biometrycznej. W systemie Windows 10 nowa opcja uwierzytelniania twarzy autorstwa HP zapewnia bardziej osobisty i bezpieczny sposób logowania się. Menedżerowie mogą pominąć wprowadzanie złożonych haseł, a zamiast tego logować się po prostu przez spojrzenie na ekran lub szybkie dotknięcie czytnika linii papilarnych. Godna uwagi jest również łatwość zarządzania i wysoki poziom bezpieczeństwa HP Elite x2 1012 G2, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo obsługiwać i aktualizować kluczowe komponenty w celu wydłużenia żywotności urządzeń i zminimalizowania przestojów związanych z naprawami. 
 
Funkcjonalność
Elite x2 1012 G2 oferuje najlepszą współpracę w tej klasie urządzeń, aby ułatwić użytkownikom płynną pracę z innymi niezależnie od ich położenia. Jako pierwsze dostępne w sprzedaży hybrydowe urządzenie certyfikowane przez Skype for Business, Elite x2 1012 G2 zawiera oprogramowanie HP Noise Cancellation i Audio Boost, co czyni głos wyraźniejszym, nawet jeśli urządzenie jest używane w hałaśliwym środowisku biurowym, czy też w kawiarni. Urządzenie ma również lepszą jakość atramentu cyfrowego, dzięki czemu używając HP Active Pen mam się wrażenie, że korzysta z prawdziwego pióra. HP Inc. dodało też opcję jednoczesnego korzystania z funkcji pióra i dotyku oraz poprawiło czułość nacisku, zwiększając tym samym płynność pisania. 

Premiera modelu Elite x2 1012 G2 na rynku EMEA będzie mieć miejsce w lipcu 2017 r. Cena urządzenia to 1099 euro (ok. 4700 zł)
 
Podstawowe dane techniczne:
  • Procesor Intel Core 7. generacji i opcjonalnie vPro (ta sama moc obliczeniowa, co w tradycyjnym notebooku)
  • Maksymalnie 16 GB pamięci RAM i czterokrotnie więcej pamięci masowej niż w Elite x2 pierwszej generacji 
  • 8 mm grubości (czyli tyle, ile ołówek HB)
  • Ponad 10 godzin żywotności baterii i opcja szybkiego ładowania, dzięki czemu można naładować baterię do połowy już w 30 minut
  • Ekran o przekątnej 12,3 cala (31,2cm), jednocześnie atrakcyjny i trwały dzięki pokryciu taflą szkła Gorilla Glass 4
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Komputery
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

110 zł Więcej...

Bezprzewodowy przedłużacz pilota Lenkeng LKV388IR

Bezprzewodowy przedłużacz zdalnego sterowania pilotów. Umożliwia obsługę wielu urządzeń w...

190 zł Więcej...

Transmiter HDMI LKV388M Matrix do max. 50m

Bezprzewodowy transmiter HDMI typu Matrix. Urządzenie przesyła sygnał HDTV np....

820 zł Więcej...