Fundacja TV Puls „Pod Dębem” z kampanią [wideo]

dodano: 2017-03-16 17:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Fundacja TV Puls „Pod Dębem” „Szczęściu trzeba pomagać, seniorom również” - to hasło kampanii zachęcającej do przekazywania 1 proc. podatku na działalność Fundacji TV Puls „Pod Dębem” (KRS: 0000491153), pomagającej osobom starszym. - Oryginalny, energetyczny i zabawny spot wideo ukazuje seniorów z zupełnie innej, nietypowej strony, przeczącej schematycznemu myśleniu o osobach starszych - czytamy w opisie. Spot można zobaczyć na stronie internetowej fundacji (zobacz wideo) oraz w kanałach TV Puls i Puls 2.

Fundacja TV Puls „Pod Dębem”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Musieliśmy przygotować coś, co wybije się ponad inne spoty o tematyce 1 proc. Należy też zauważyć, że mówimy tutaj o temacie dość specyficznym, pokazywanym w mediach w sposób stereotypowy. Chcieliśmy - poza zachęceniem do przekazania 1 proc. na rzecz fundacji - także walczyć z wizerunkiem osób starszych w mediach

- mówi Erin Dąbska, prezes Fundacji TV Puls „Pod Dębem”.


Za koncepcję, scenariusz wideo i produkcję spotu odpowiedzialny jest Dom Produkcyjny Foszer Sawicki (dawniej Mumin's Interactive). Zespół produkcyjny zaangażował do tego projektu reżysera Filipa Syczyńskiego, który reżyserował reklamy dla takich marek jak Uber, Castrol czy VirginMobile, oraz Filipa Załuskę - operatora, który pracował przy projektach dla Huawei, Tymbarku czy Olx.

- Chcieliśmy pokazać naszych seniorów - podopiecznych fundacji - z nieco innej perspektywy. Nasz zespół kreatywny chciał poprzez ten spot zmienić postrzeganie osób starszych i starości. Dzięki świetnej pracy całej ekipy efekt końcowy jest tym, co chcieliśmy osiągnąć: przewrotnym spotem z fajnym, pozytywnym przekazem

- dodaje Bartłomiej Foszer, managing director Foszer Sawicki.


Spot kampanii Fundacji TV Puls „Pod Dębem” „Szczęściu trzeba pomagać, seniorom również”:Fundacja TV Puls „Pod Dębem" jest organizacją non-profit, którą w listopadzie 2013 roku założyła Telewizja Puls, nadawca kanałów TV Puls i Puls 2 (więcej tutaj). Głównym celem fundacji jest wspieranie domów pomocy społecznej, domów seniora oraz placówek opiekuńczych, oświatowych lub medycznych przeznaczonych również dla osób somatycznie chorych.

- Jesteśmy fundacją, która powstała żeby dbać o godną starość ludzi w Polsce. Mamy świadomość, jak wiele jest do zrobienia w tym obszarze, z jak wieloma kłopotami dnia codziennego borykają się dziś ludzie starsi, oraz ich rodziny i opiekunowie. Nie rozwiążemy wszystkich problemów, ale dołożymy starań, aby dzięki naszej działalności charytatywnej życie seniorów, o których społeczeństwo często zapomina, było lepsze

- mówi Erin Dąbska.


- Realizowane remonty, modernizacja domów pomocy społecznej, domów seniora, zakup leków oraz niezbędnych środków czystości dla osób starszych znajdujących się w ciężkiej sytuacji finansowej jak i materialnej - to bardzo istotne i niejedyne elementy działań organizacji. Fundacja TV Puls „Pod Dębem” pomaga również wyposażać sale rehabilitacyjne oraz modernizuje pomieszczenia do terapii zajęciowej - czytamy w komunikacie. Wśród projektów dotychczas zrealizowanych przez fundację znajdują się m.in.: zapewnienie seniorom z Domu Pomocy Społecznej nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim dostępu do sprzętu umożliwiającego rehabilitację w plenerze, zakup specjalistycznych łóżek medycznych dla Domu Pomocy Społecznej im. Józefa Gawła w Stalowej Woli, czy ufundowanie remontu i wyposażenia w specjalistyczny sprzęt Domu Pomocy Społecznej „Pogodna Jesień” w Łodzi i wiele innych działań. Fundacja zrealizowała również szereg kampanii społecznych, uświadamiających sytuację społeczną osób starszych.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel Corab RG6 FullCu 1m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Corab RG6...

4 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88 HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, wsparciem PLS...

279 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD51 S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

730 zł Więcej...