FRITZ na Mobile World Congress 2017

dodano: 2017-02-27 13:59
autor: Jan Borejko | źródło: Fritz

fritz mini logo Na Mobile World Congress 2017 firma AVM pokazuje najnowsze modele FRITZ!Box, przeznaczone do obsługi technologii szerokopasmowych przyszłości, a także rozwiązania do pracy w inteligentnej sieci o topologii mesh i nową wersję systemu FRITZ!OS 6.80.

AVM FRITZ MWC 2017


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wszystkie modele FRITZ!Box dla łączy DSL, kablowych, światłowodowych i LTE zapewniają szybki i bezpieczny dostęp do Internetu urządzeniom mobilnym w sieci domowej. W roku 2017 firma AVM koncentruje się na intensywnej implementacji w routerach FRITZ! technologii sieci o topologii mesh, zapewniającej wygodę korzystania z produktów, należących do tej rodziny. Routery FRITZ!Box, urządzenia FRITZ!WLAN Repeater, FRITZ!Powerline i FRITZ!WLAN Stick umożliwiają bezproblemową komunikację z dużą przepływnością, tworząc swoistą strefę komfortu dla urządzeń mobilnych. Wszystkie produkty FRITZ! mogą być sterowane intuicyjnie za pomocą smartfonu lub tabletu. Są one zoptymalizowane do równoczesnego współdziałania z innymi urządzeniami i korzystania z modularnej architektury. Regularne wydawanie aktualizacji oprogramowania, jak na przykład ostatnia do wersji FRITZ!OS 6.80, mające na celu ciągłą poprawę wydajności, to kolejny ważny element targowej ekspozycji AVM. Nowa wersja systemu operacyjnego dla FRITZ!Box oferuje użytkownikom wiele nowych funkcji związanych z surfowaniem po Internecie, telefonią, bezpieczeństwem i WLAN. AVM prezentuje najnowsze osiągnięcia spod znaku FRITZ! na stoisku 6H40 w hali nr 6.
 

FRITZ!Box szybszy niż kiedykolwiek: bonding, supervectoring 35b i G.fast oraz DOCSIS 3.1
Router FRITZ!Box 7581, obsługujący bonding i supervectoring 35b na łączu VDSL,  ma swoją premierę. Niedawno urządzenia rozpoczęły pracę na dostępach VDSL, wspomagających bonding, w Holandii. Dzięki technice bondingu, dostępna przepustowość linii DSL wzrasta nawet do 240 Mbit/s. W kilku innych krajach, pierwsze projekty pilotażowe z G.fast rozpoczną się wkrótce. Poprzez rozszerzenie pasma, ta technologia dla łączy DSL, umożliwia zwiększenie przepustowości do 1 Gb/s na krótkich odcinkach. FRITZ! Box 7582 jest już zoptymalizowany pod kątem obsługi supervectoringu 35b oraz G.fast i gwarantuje kompatybilność z istniejącymi łączami ADSL lub VDSL. FRITZ!Box 6590 Cable, obsługujący bonding w trybie 32 x 8, będzie wkrótce dostępny dla użytkowników łączy kablowych w Niemczech. AVM oferuje również dostawcom usług możliwość zapoznania się z najnowszymi kierunkami rozwoju standardu DOCSIS 3.1, kolejnego etapu ewolucji sieci kablowych. Dostępne są już w sprzedaży dwa modele urządzeń: FRITZ! Box 5490 dla łączy światłowodowych i FRITZ! Box 6820 LTE, dopełniające gamę wysokiej klasy routerów AVM, prezentowanych w czasie targów.
 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Kabel Corab RG6 FullCu 1m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Corab RG6...

4 zł Więcej...

Kabel AnkaSat ANK SK-CU G120 1m

Bardzo dobrej jakości koncentryczny kabel satelitarny AnkaSat ANK SK-CU G120...

2 zł Więcej...