Telewizory 4K Ultra HD Panasonic na święta

dodano: 2016-12-13 12:13 | aktualizacja: 2016-12-13 13:04
autor: Jakub Sulisz | źródło: Panasonic

Panasonic DX900 DX800 Nie ma nic piękniejszego niż polskie białe święta. Na stole dwanaście pysznych potraw, na choince mieniące się we wszystkich kolorach bombki i światełka, a za oknem świat otulony śnieżnym puchem. Wspaniałym świątecznym zwyczajem jest tradycja obdarowywania siebie prezentami. Dzisiaj przedstawiamy trzy doskonałe urządzenia Panasonica, które sprawią radość nam i naszym najbliższym.

Panasonic DX900


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
DX900 – Hollywood w Twoim domu
Telewizor Panasonic DX900 został dostrojony we współpracy z filmowcami i kolorystami z Hollywood. Ten wspaniały model Ultra HD 4K wyposażony jest w profesjonalny wyświetlacz kinowy, by zapewnić wyjątkową wyrazistość barw, kontrast i jasność. Także jego wyszukane wzornictwo wygląda wspaniale w każdym pomieszczeniu.

Ten model oferuje najwyższej jakości obraz HDR. Wyświetlane na telewizorach z obsługą HDR materiały oferują obraz, który znacznie lepiej oddaje sposób, w jaki nasze oczy widzą świat rzeczywisty. Głęboka czerń łączy się z bardzo jasnymi rozświetleniami, by zapewnić poziom realizmu nieosiągalny wcześniej w telewizji.
 

Ten telewizor to coś więcej niż tylko odbiornik TV. Elegancka rama i podstawa sprawiają, że są one dziełem sztuki, które ozdobią nawet najbardziej stylowe wnętrze. Także obraz wyświetlany na ich ekranach cechuje najwyższa jakość.

DX800 – Najwyższej jakości wzornictwo do eleganckich wnętrz
Telewizor DX800 to połączenie doskonałej technologii japońskich inżynierów  i wyszukanego wzornictwa europejskich projektantów. Technologia Panasonic 4K PRO gwarantuje z kolei, że obraz wygląda dokładnie tak, jak zamierzyli filmowcy.
 

Dzięki ramom „Freestyle” wyświetlacz wzbogaca wnętrze stając się elementem jego wystroju. Wzornictwo jest dostosowane do różnorodnych stylów życia, wnosząc do domu swobodę i harmonię. Telewizor wyposażony jest również w gustowny soundbar, który nie tylko idealnie komponuje się z wyglądem wyświetlacza, ale zapewnia doskonały dźwięk.

Ottava C550 – daj się zainspirować 
System micro all in one to wspaniałe rozwiązanie dla ceniących sobie dźwięk wysokiej klasy w harmonii nowoczesną stylistyką. Oprócz funkcji odtwarzania DLNA, USB i Bluetooth obsługiwane są usługi Spotify Connect i vTuner. Urządzenie można podłączyć do sieci domowej przy użyciu kabla LAN lub połączenia bezprzewodowego WiFi.

Seria Ottava C550 nie tylko odtwarza dźwięk - ona oplata słuchacza żywą i dynamiczną muzyką, odgrywając ważną rolę w środowisku miłośników doskonałego brzmienia. Wierność czystemu dźwiękowi jest kluczowa, a Technics gwarantuje odtwarzanie sygnału audio perfekcyjnie.
 

Tym tekstem kończymy serię naszych prezentowych publikacji. Gorąco dziękujemy, że byliście z nami. A na nadchodzące Święta firma Panasonic pragnie życzyć Państwu ogromu miłości na każdy dzień roku. Niech spotkania z najbliższymi przy bogato zastawionym stole będą czasem radości i wzajemnej serdeczności. A pod choinką znajdźmy to o czym najbardziej marzymy.
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4k + 8K
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF4008 E2 4K Combo

Octagon SF4008 E2 4K - odbiornik UHD 4K z kodekiem...

1199 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

415 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...