10 prezentów elektroniki użytkowej na Mikołaja

dodano: 2016-11-23 16:27
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

Mikołaj prezenty Co roku przybywa zwolenników mikołajkowej tradycji. 6 grudnia Mikołajki świętują dzieci i dorośli - wszyscy lubimy dostawać prezenty! Warto więc sprawdzić, co można podarować komuś bliskiemu, wybierając coś z produktów elektroniki użytkowej. Niekoniecznie muszą być to takie produkty na topie, ale coś naprawdę fajnego i nie muszą być wcale takie tanie (a co tam? raz się żyje).

Mikołaj prezenty


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mikołajki to świetna okazja do podarowania ciekawych produktów elektroniki użytkowej i jakichś gadżetów.

Specjalnie wybraliśmy 10 propozycji interesujących prezentów - produktów z elektroniki użytkowej na Mikołajki, które sprawią radość każdemu ...mężczyźnie, choć kobiety też mogą być zainteresowane, choćby smartfonami.


1. Dekoder Cyfrowego Polsatu EVOBOX PVR
 
Dekoder EVOBOX PVR Cyfrowego Polsatu

EVOBOX PVR to najnowszy i chyba najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt, jaki dotąd miała platforma Cyfrowy Polsat i do tego powstał w Polsce, a mianowicie w fabryce Grupy Cyfrowy Polsat w Mielcu. Dekoder umożliwia nagrywanie aż trzech kanałów jednocześnie, ma nowoczesny design, a jego innowacyjne oprogramowanie powstało we współpracy z firmą ADB. Pisaliśmy o nim m.in. tutaj. Redakcja SAT Kuriera przeprowadziła też kilka wideotestów, bo to naprawdę interesujący dekoder. Test dekodera EVOBOX PVR w formie tekstu można znaleźć w magazynie telewizji cyfrowej SAT Kurier 1-2/2016.

Dekoder polecamy, ale trzeba go wziąć na umowę u dystrybutora Cyfrowego Polsatu, więc nie podajemy ceny - jakby co, to warto!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Gadżety
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel AnkaSat ANK SK-CU G120 1m

Bardzo dobrej jakości koncentryczny kabel satelitarny AnkaSat ANK SK-CU G120...

2 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa dookólna KORONA

Radiowo-telewizyjna antena szerokopasmowa o dookólnej charakterystyce na samochód z mocnym...

89 zł Więcej...