10 prezentów elektroniki użytkowej na Mikołaja

dodano: 2016-11-23 16:27
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

Mikołaj prezenty Co roku przybywa zwolenników mikołajkowej tradycji. 6 grudnia Mikołajki świętują dzieci i dorośli - wszyscy lubimy dostawać prezenty! Warto więc sprawdzić, co można podarować komuś bliskiemu, wybierając coś z produktów elektroniki użytkowej. Niekoniecznie muszą być to takie produkty na topie, ale coś naprawdę fajnego i nie muszą być wcale takie tanie (a co tam? raz się żyje).

Mikołaj prezenty


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mikołajki to świetna okazja do podarowania ciekawych produktów elektroniki użytkowej i jakichś gadżetów.

Specjalnie wybraliśmy 10 propozycji interesujących prezentów - produktów z elektroniki użytkowej na Mikołajki, które sprawią radość każdemu ...mężczyźnie, choć kobiety też mogą być zainteresowane, choćby smartfonami.


1. Dekoder Cyfrowego Polsatu EVOBOX PVR
 
Dekoder EVOBOX PVR Cyfrowego Polsatu

EVOBOX PVR to najnowszy i chyba najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt, jaki dotąd miała platforma Cyfrowy Polsat i do tego powstał w Polsce, a mianowicie w fabryce Grupy Cyfrowy Polsat w Mielcu. Dekoder umożliwia nagrywanie aż trzech kanałów jednocześnie, ma nowoczesny design, a jego innowacyjne oprogramowanie powstało we współpracy z firmą ADB. Pisaliśmy o nim m.in. tutaj. Redakcja SAT Kuriera przeprowadziła też kilka wideotestów, bo to naprawdę interesujący dekoder. Test dekodera EVOBOX PVR w formie tekstu można znaleźć w magazynie telewizji cyfrowej SAT Kurier 1-2/2016.

Dekoder polecamy, ale trzeba go wziąć na umowę u dystrybutora Cyfrowego Polsatu, więc nie podajemy ceny - jakby co, to warto!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Gadżety
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD Sloth Classic

Najnowszy odbiornik cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum do współpracy...

179 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD UE

Niedrogi satelitarny odbiornik HD PVR Ready oparty o oprogramowanie na...

999 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

550 zł Więcej...