10 prezentów elektroniki użytkowej na Mikołaja

dodano: 2016-11-23 16:27
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

Mikołaj prezenty Co roku przybywa zwolenników mikołajkowej tradycji. 6 grudnia Mikołajki świętują dzieci i dorośli - wszyscy lubimy dostawać prezenty! Warto więc sprawdzić, co można podarować komuś bliskiemu, wybierając coś z produktów elektroniki użytkowej. Niekoniecznie muszą być to takie produkty na topie, ale coś naprawdę fajnego i nie muszą być wcale takie tanie (a co tam? raz się żyje).

Mikołaj prezenty


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mikołajki to świetna okazja do podarowania ciekawych produktów elektroniki użytkowej i jakichś gadżetów.

Specjalnie wybraliśmy 10 propozycji interesujących prezentów - produktów z elektroniki użytkowej na Mikołajki, które sprawią radość każdemu ...mężczyźnie, choć kobiety też mogą być zainteresowane, choćby smartfonami.


1. Dekoder Cyfrowego Polsatu EVOBOX PVR
 
Dekoder EVOBOX PVR Cyfrowego Polsatu

EVOBOX PVR to najnowszy i chyba najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt, jaki dotąd miała platforma Cyfrowy Polsat i do tego powstał w Polsce, a mianowicie w fabryce Grupy Cyfrowy Polsat w Mielcu. Dekoder umożliwia nagrywanie aż trzech kanałów jednocześnie, ma nowoczesny design, a jego innowacyjne oprogramowanie powstało we współpracy z firmą ADB. Pisaliśmy o nim m.in. tutaj. Redakcja SAT Kuriera przeprowadziła też kilka wideotestów, bo to naprawdę interesujący dekoder. Test dekodera EVOBOX PVR w formie tekstu można znaleźć w magazynie telewizji cyfrowej SAT Kurier 1-2/2016.

Dekoder polecamy, ale trzeba go wziąć na umowę u dystrybutora Cyfrowego Polsatu, więc nie podajemy ceny - jakby co, to warto!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Gadżety
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF4008 E2 4K Combo

Octagon SF4008 E2 4K - odbiornik UHD 4K z kodekiem...

1199 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

415 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...