PlayStation pod choinkę

dodano: 2016-11-23 12:56
autor: Jakub Sulisz | źródło: Sony

PlayStation VR Ostatnie miesiące 2016 roku obfitowały w premiery sprzętu z logo PlayStation. Na rynku pojawiły się gogle rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR oraz dwa nowe modele konsoli PlayStation 4 – jej mniejsza i lżejsza wersja dostępna od września oraz PlayStation 4 Pro kierowana do graczy, którzy chcą doświadczyć rozrywki w rozdzielczości 4K, zapewniającej jeszcze lepszą grafikę i wrażenia z rozgrywki.
 


Play Station PS4 Pro


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
PlayStation 4 jest najchętniej kupowaną konsolą do gier wideo w Polsce – oznacza to, że z pewnością konsole Sony znajdą się wysoko na listach tegorocznych, wymarzonych prezentów. Poniższy przewodnik pozwala zorientować się w ofertach, a także najlepiej dobrać sprzęt do potrzeb obdarowywanych.

Niezależnie od tego, czy grasz na PS4, czy PS4 Pro, czekają na Ciebie największe przeboje, niewiarygodne gry dostępne wyłącznie na PlayStation, a także najbardziej wciągające tytuły, np.wydany w tym roku hit Uncharted 4: Kres Złodzieja.

PlayStation VR
Doświadcz gier w całkowicie nowy sposób – już teraz. Od 13 października dostępne są gogle wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR współpracujące z wszystkimi modelami konsoli PlayStation 4.
 

PlayStation VR to system wirtualnej rzeczywistości dla systemu PlayStation 4, który przenosi gracza z domowego salonu do fantastycznych światów wirtualnych. PlayStation VR stworzono, aby dostarczyć graczowi wyjątkowego poczucia obecności w grze – będziesz mieć wrażenie, że zamiast patrzeć w ekran telewizora, naprawdę znajdujesz się w świecie rozgrywki. To niezwykle angażujące doznanie całkowicie odmienia to, co nazywamy grą.

Dzięki najnowocześniejszemu wyświetlaczowi HD OLED, czujnikom ruchu, możliwości śledzenia ruchów głowy w zakresie 360 stopni oraz dźwiękowi 3D, system VR umieszcza gracza „w samym środku” gry, umożliwiając podziwianie wirtualnego otoczenia i interakcje z nim w taki sposób, jakby naprawdę tam był.

PlayStation 4 Pro
Spektakularne gry i rozrywka w jakości HDR. Najpotężniejsza konsola na świecie. PlayStation 4 Pro (PS4 Pro) to zaawansowane urządzenie obsługujące najnowocześniejszą technologię obrazowania: obsługuje dynamiczną rozdzielczość o doskonałej jakości 4K oraz funkcję HDR. Potężny procesor i karta graficzna PS4 Pro umożliwiają tworzenie jeszcze lepszych gier z grafiką w dynamicznej rozdzielczości wysokiej klasy 4K, którą charakteryzuje niespotykana wcześniej precyzja oddawania treści wizualnych, a także płynniejszy obraz i mniej zmienna częstotliwość jego odświeżania. System ten, tak jak w przypadku wszystkich konsol PS4, jest również kompatybilny z technologią obrazowania HDR, umożliwiającą generowanie bardziej realistycznych obrazów, które są zbliżone do tych rejestrowanych przez ludzkie oko.
 

Posiadacze konsoli PS4 Pro i telewizorów 4K mogą cieszyć się treściami w rozdzielczości 4K w aplikacjach, takich jak Netflix i YouTube.

PlayStation 4
Najlepiej sprzedająca się konsola na świecie – nowy wygląd i niesamowita grafika HDR. Zaprojektowane na nowo bardziej smukłe, mniejsze i lżejsze PS4 oferuje graczom niesamowite wrażenia z gier. Dostępne od 15 września zaprojektowane na nowo PS4 jest o 30% bardziej smukłe i o 16% lżejsze niż oryginalny model PS4.

Wszystkie systemy PS4, wspierają technologię wyświetlania obrazu HDR, co umożliwi oddanie poszczególnych odcieni, przy użyciu o wiele bogatszej gamy kolorów. Gracze zaopatrzeni w wyświetlacze HDR będą mogli cieszyć się wspieranymi grami i inną zawartością o bardziej realistycznej, żywej i dostosowanej do ludzkiego oka grafice.
 

Dostępne modele: 500 GB i 1 TB.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Komputery
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 65 cm ze statywem

stalowa antena 65 cm przenośna ze statywem

199 zł Więcej...

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

110 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa dookólna KORONA

Radiowo-telewizyjna antena szerokopasmowa o dookólnej charakterystyce na samochód z mocnym...

89 zł Więcej...