Laserowy projektor od NEC - PX1004UL

dodano: 2016-11-21 13:32
autor: Jakub Sulisz | źródło: NEC

 NEC - PX1004UL NEC Display Solutions wprowadził na rynek projektor laserowo-fosforowy PX1004UL. Główne atuty urządzenia to doskonałej jakości obraz 4K oraz bezobsługowe działanie do 20.000 godzin. Z jasnością 10000 ANSI Lumenów PX1004UL uzupełnia linię projektorów NEC ze źródłem światła SSL i jasnością na poziomie 5000, 6000, 8000, 10000 i 12000 ANSI Lumenów.

 NEC - PX1004UL


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rozwiązanie jest przyszłościowe dzięki obsłudze sygnału 4K, ulepszonemu odwzorowaniu kolorów oraz wysokiej jasności. Projektor dostosowany do pracy w trybie 24/7 łączy technologię DLP z natywną rozdzielczością WUXGA, zapewniając niezmienną jakość kolorów i długoterminową projekcję bez utraty jasności. Ten projektor instalacyjny idealnie pasuje do dużych audytoriów. Urządzenie sprawdzi się w: szkolnictwie wyższym, muzeach oraz korporacjach, jak również w zastosowaniach rentalowych i podczas eventów.

Gerd Kaiser, Senior Product Line Manager for Large Venue Projectors w NEC Display Solutions Europe, powiedział: Niski całkowity koszt posiadania jest kluczowy w wielu branżach, w których używa się projektorów instalacyjnych. Bezfiltrowy projektor PX1004UL, który nie wymaga wymiany lampy jest niewątpliwą korzyścią w takich przypadkach. Projektor laserowy pozwala na uzyskanie doskonałej jakości obrazu przy jednoczesnym utrzymaniu wydatków eksploatacyjnych na niskim poziomie.

PX1004UL wykorzystujący technologię SSL gwarantuje do 20000 godzin pracy. Technologia laserowa eliminuje konieczność czasochłonnej wymiany lampy. Ponadto projektor laserowy wykorzystuje technologię bezfiltrową i jest odporny na kurz oraz pył, przez co nie wymaga czyszczenia. Funkcje te w połączeniu z niskim zużyciem energii zapewniają wyjątkową niezawodność i praktycznie zerowe nakłady na konserwację. Dzięki temu PX1004UL jest atrakcyjną propozycją do zastosowań, w których istotny jest jak najniższy całkowity koszt posiadania, a dostęp serwisowy jest utrudniony.
 

Projektor oferuje łatwą i elastyczną instalację z możliwością wykorzystania obiektywów firm trzecich. Funkcja pracy w pozycji pionowej lub poziomej sprawia, że urządzenie jest gotowe do pracy praktycznie pod każdym kątem, podczas gdy funkcja korekcji geometrycznej obrazu umożliwia projekcję na zakrzywionych powierzchniach. Ponadto projektor oferuje funkcję automatycznego stackingu oraz funkcję łączenia krawędzi. Daje to użytkownikom możliwość szybkiego i prostego tworzenia konfiguracji wieloprojektorowych np. w przypadku wyświetlania bardzo szerokich obrazów lub obrazów o podwyższonej jasności.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Projektory
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ Ultimo 4K + dysk 3TB

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2990 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X8

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

590 zł Więcej...

Antena Funke YagiNX dla MUX 8

Wysokiej jakości telewizyjna antena szerokopasmowa Funke YagiNX. Zaprojektowana w Holandii...

149 zł Więcej...