Bezobsługowe projektory laserowe Panasonic

dodano: 2016-06-28 12:56 | aktualizacja: 2016-06-28 13:14
autor: Jakub Sulisz | źródło: Panasonic

Panasonic PT-RZ970 Podczas targów InfoComm 2016 Panasonic zaprezentował trzy nowe serie projektorów z technologią 1-Chip DLP. Urządzenia z linii PT-RZ970, PT-RZ770 i PT-RZ670 charakteryzują się niewielkimi wymiarami, nieskomplikowaną obsługą i co najważniejsze, mogą działać bez konserwacji do 20000 godzin
 
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ofercie projektorów laserowych Panasonic pojawiła się seria PT-RZ970, obejmująca trzy modele o jasności do 10 000 lm, seria PT-RZ770 zawierająca dwa modele o jasności do 7200 lm, a także seria PT-RZ660 z dwoma projektorami o jasności do 6200 lm. Wszystkie nowe urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o obsłudze wystaw, eventów oraz komunikacji wizualnej. Mogą też być wykorzystywane w pokojach kontrolnych, szkołach i biurach. 

Projektory posiadają hermetyczny blok optyczny zabezpieczający silnik przed kurzem. Dzięki niemu 
z konstrukcji urządzeń wyeliminowano filtry, nie jest też konieczna wymiana lamp, więc projektory mogą funkcjonować bez żadnych prac konserwacyjnych nawet do 20000 godzin.

- Precyzyjny balans bieli, naturalne odwzorowanie kolorów i wysoka jasność nowych projektorów Panasonic są możliwe dzięki połączeniu koła fosforowego z czterosegmentowym kołem kolorów Quartet Colour Harmoniser. W efekcie nowe modele gwarantują naturalne kolory i jednocześnie ograniczają zużycie energii - mówi Hartmut Kulessa, European Projector Marketing Manager w Panasonic. - Utrzymanie kontrastu na poziomie 10000:1 jest możliwe dzięki funkcji Dynamic Contrast, która bardzo szybko i precyzyjnie moduluje moc źródła światła w zależności od wymagań obrazu. Ponadto Panasonic ułatwił synchronizację wielu projektorów dzięki nowej funkcji migawki oraz funkcji dynamicznego kontrastu dla sieci urządzeń - dodaje Hartmut Kulessa. 

Za sprawą technologii Detail Clarity 3 Processor nowe modele PT-RZ970, PT-RZ770 i PT-RZ670 zapewniają ostrość najdrobniejszych szczegółów. Z kolei dzięki systemowi Daylight View 2 gwarantują wyraźne obrazy o żywych barwach w jasno oświetlonych pomieszczeniach czy też podczas projekcji mappingu. Dodatkowo urządzenia zostały wyposażone w tryb zgodności BT.709, który pozwala na emisję materiałów w jakości HDTV.

Panasonic PT-RZ970


Więcej informacji na temat rozwiązań wizualnych Panasonic można znaleźć na stronie: http://business.panasonic.pl/systemy-wizualne/
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Projektory
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Ferguson Ariva 153 Combo z DVB-S2/T2/C

Odbiornik HD Combo. Satelitarno-naziemny odbiornik cyfrowy HDTV PVR Ready marki...

265 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A biała

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

690 zł Więcej...

Antena AX GALAXY Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa AX Galaxy Combo. Zaprojektowana do w obu...

55 zł Więcej...