Adata XPG Dazzle: wydajne pamięci DDR4

dodano: 2016-05-04 17:27 | aktualizacja: 2016-05-05 12:06
autor: Jakub Sulisz | źródło: Adata

Adata XPG Dazzle Adata wprowadza na rynek XPG Dazzle – moduły DDR4 dedykowane dla graczy, entuzjastów OC oraz modderów. Pamięci cechują się dobrą podatnością na podkręcanie oraz unikalnym wzornictwem. Radiatory modelu Dazzle mają zintegrowane ledowe podświetlenie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Idea stojąca za najnowszymi pamięciami DDR4 z linii XPG to połączenie wysokiej wydajności kluczowej dla graczy i overclockerów, z fenomenalnym wyglądem samych modułów. Stąd na konstrukcję XPG Dazzle składają się: wysokiej jakości chipy, 10-warstwowe PCB oraz idealnie dopasowane aluminiowe radiatory typu Thermal Conductive Technology. Moduły zwieńczone są osadzonymi w radiatorze paskami LED AVEXIR, które podkreślają ich agresywne wzornictwo oraz gamingowy charakter.  Czarno-czerwona kolorystyka XPG Dazzle połączona z czerwoną iluminacją, pasuje m.in. do płyt głównych z serii: ASUS ROG, Gigabyte Gaming oraz MSI Gaming. Pamięci będą się znakomicie komponować z innymi podzespołami, dodatkowo doświetlając wnętrze każdej przeszklonej obudowy. Nadają się również do montażu na platformach typu test bench, z których chętnie korzystają najbardziej wymagający entuzjaści sprzętowi.  

Pamięci DDR4 z linii XPG Dazzle dostępne są w pojemnościach od 8 do 64 GB, w zestawach dual oraz quad channel (po dwa lub cztery moduły). Zależnie od modelu, oferują one prędkości od 2400 do 3200 MHz oraz pełne wsparcie dla Intel XMP 2.0. Zapisane profile umożliwiają ich szybkie i bezpieczne przetaktowanie. Wszystkie modele XPG Dazzle objęte są wieczystą gwarancją producenta – firmy ADATA. Pamięci pojawią się w Polsce jeszcze w maju. 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Podzespoły
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena 80SP + LNB Twin

Stalowa antena 80cm w kolorze białym lub grafitowym z podwójnym...

99 zł Więcej...

Antena AX 1000+ Combo LTE dla MUX 8

Wysokiej jakości telewizyjna antena szerokopasmowa AX 1000+. Zaprojektowana specjalnie do...

89 zł Więcej...

Mini PC LibreElec 4K

Mini PC na systemie LibreElec, z procesorem AMLogic S905X na...

350 zł Więcej...