Philips z monitorem pokrywającym 99 proc. palety Adobe RGB

dodano: 2015-01-15 20:09 | aktualizacja: 2015-01-16 14:41
autor: Michał Kowalski | źródło: Philips

Philips Adobe RGB Monitor Philips 272P4APJKHB wyposażony w profesjonalny wyświetlacz IPS-AHVA dostarcza krystalicznie czysty obraz w rozdzielczości Quad HD, dokładnie taki jaki wielu szuka. Wynika to z tego, że fabrycznie skalibrowany monitor zapewnia 99% palety barw Adobe RGB i dokładnie 1.074 miliarda kolorów dla doskonałych rezultatów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Matryca IPS-AHVA w przeciwieństwie do paneli TN, daje niezwykle wyraźne obrazy o żywych kolorach, dzięki czemu idealnie nadają się nie tylko do pokazywania zdjęć, filmów i przeglądania stron internetowych, ale także do zastosowań profesjonalnych, które wymagają dokładnych kolorów i spójnej jasność w każdej chwili. IPS-AHVA charakteryzuję się wysokim kontrastem na poziomie 1000:1, jasnością wynoszącą 350 cd/m2, a także kąty widzenia na poziomie 178 stopni w poziomie i pionie. Ekran dostępny jest w rozdzielczościach Quad HD 2560 x 1440 lub ewentualnie 2650 x 1080. Zawiera takie źródła jak HDMI, DisplayPort Dual Link DVI lub opcjonalnie Thunderbolt.Technologie 
Nowe monitory wyposażone są w wysokiej jakości panele dla bogatych kolorów z każdej strony. Technologia Perfect Color zapewnia kolory zgodne ze standardami: 99% palety kolorów Adobe RGB i 100% palety kolorów sRGB. Precyzyjna fabryczna kalibracja kolorów zapewni doskonałe efekty już na starcie. Dodatkowo można dopasować kolorystykę do własnych potrzeb za pomocą 6-osiowej kalibracji obrazu. 

Wahania jasności i koloru zostały wyeliminowane za pomocą technologii Smart Uniformity. Pomaga to w dostarczaniu dokładnych zdjęć w kategoriach jasności, która jest kluczowa dla fotografii, projektowania i drukowania. Ten tryb jest skalibrowany tak, aby zapewniać średnią luminancje na poziomie 95%.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii LCD
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TechniSat Satman 850 Smiley alu + adapter 40mm

Niemiecka, aluminiowa antena podświetlana firmy TechniSat o nazwie Satman 850...

540 zł Więcej...

Mini PC Android HiMedia Q30

Mini PC na systemie Android 7.0 Nougat z procesorem 4...

399 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

650 zł Więcej...