SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

Szersza dystrybucja kanałów HD ProSiebenSat.1

HDTV

autor: Anita Dąbek; dodano: 2010-11-12 11:28; źródło: broadbandtvnews

Niemiecki komercyjny nadawca ProSiebenSat.1 planuje pobierać dodatkowe opłaty od operatorów kablowych i IPTV za dystrybucję swoich kanałów HD. Wersje HD ProSieben, Sat.1 i kabel eins będą dostępne dla operatorów kablowych od pierwszej połowy 2011 roku. W tej chwili trzy kanały HD są dostępne w ramach platformy HD+ operatora satelitarnego SES ASTRA i usługi kablowej KabelKiosk Eutelsatu.

Nadawca ma nadzieję, że na początku 2011 r. podpisze umowy dystrybucyjne z głównymi operatorami kablowymi i IPTV. ProSiebenSat.1 będzie chciał pobierać dodatkowe opłaty od operatorów w celu zrekompensowania dodatkowych kosztów związanych z produkcją kanałów HD. Wydaje się, że operatorzy zwiększą opłaty dla swoich abonentów. Inny główny niemiecki komercyjny nadawca RTL Deutschland nie podjął do tej pory decyzji w sprawie szerszej dystrybucji kanałów RTL HD, Vox HD i RTL 2 HD. Obecnie są one dostępne tylko w ramach HD+.
  • Komentarze czytelników
  • Autor: lucek (2010-11-16 10:06 / 87.169.79.*)

    odbior sd mam super po co mi hd za dodatkowa oplata w koncu mamy duzo kanalow free hd i to sie liczy

Najczęściej czytane

Sklep hollex.pl

Najczęściej komentowane